Revo Uninstaller 2.4.5 portable

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego „Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.

Ciekawostką jest tzw. „Tryb łowcy” (wystarczy najechać „celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.

Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.

Cechy programu Revo Uninstaller (w wersji free):

-skanowanie w poszukiwaniu pozostałości po standardowym odinstalowaniu
-odinstaluj aplikacje Windows
-nadaje się do użytku z pamięcią USB
8 dodatkowych narzędzi czyszczących w komplecie:

  • Narzędzie autostart – zarządzaj startem systemu
  • Usuwanie zbędnych plików – jak nazwa mówi
  • Narzędzia Windows – pożyteczne narzędzia systemowe w jednym miejscu
  • Czyszczenie Przeglądarek – wyczyść historię przeglądania
  • Czyszczenie MS Office – Wyczyść historię pakietu MS Office
  • Czyszczenie Windows – usuń zbędne pliki z systemu
  • Usuwanie śladów – bezpowrotnie usuń poufne dane
  • Usuwanie bezpowrotne – bezpowrotnie usuń pliki i foldery

Tryb łowcy to innowacyjna funkcjonalność pozwalająca w bardziej elastyczny sposób wybrać program który chcesz odinstalować lub nim zarządzać. Kiedy aktywujesz ten tryb, główne okno Revo Uninstaller zniknie, a pojawi się okno „celownika”. Przesuń i upuść te okno na uruchomiony program, ikonkę w obszarze powiadomień albo skrót na pulpicie a Revo wyświetli dostępne opcje w wygodnym menu. To bardzo wygodne ponieważ wiele programów startuje razem z systemem i/lub ukrywa się w obszarze powiadomień bez Twojej wiedzy, a czasami nawet nie wiadomo co się tam ukrywa.

Tryb łowcy przydaje się gdy chcesz odinstalować nieznany program (albo chociaż zablokować jego start wraz z systemem) który nie pojawia się na liście zainstalowanych aplikacji a, widzisz jego ikonkę lub okno.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Albanian, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Bengali, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hrvatski, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Kurdish, Macedonian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...