Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego “Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.

Ciekawostką jest tzw. “Tryb łowcy” (wystarczy najechać “celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.

Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit i 64-bit/ (8,88 MB / 32,2 MB) Pobierz /.paf  PApps/ v. 2.0.5
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Albanian, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Belarusian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese(Traditional), Chinese(simplified),Croatian, Chuvash, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Farsi, Finnish, French, German, Hebrew, Hellenic, Hrvatski, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Revo_Uninstaller_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Revo_Uninstaller_icon256-150x150.pngzbymalDeinstalacjaPAF64-bit,Deinstalacja,Systemowe
Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego 'Dodaj lub usuń programy'. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze. Ciekawostką jest tzw. 'Tryb łowcy' (wystarczy najechać...