Free WebM to AVI Converter jest programem konwertującym pliki Web Media (WebM) do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2). Format WebM jest coraz częściej wykorzystywany w Internecie do udostępniania filmów (np. przez YouTube, Wikipedię). Niestety, wiele odtwarzaczy i programów do obróbki wideo nie obsługuje formatu WebM. W takim przypadku konieczna jest konwersja plików WebM do bardziej popularnego formatu, np. do AVI lub MPG.

Najważniejsze funkcje Free WebM to AVI Converter:
-konwersja plików WebM do AVI lub MPG.
-ograniczona możliwość konwersji pozostałych formatów wideo (m.in. AVI, MKV, WMV, MP4, FLV, MTS, MOV, OGM, AMV).
-dekodowanie kodeków audio i wideo wykorzystywanych przy tworzeniu plików WebM: VP8 i Vorbis.
-kodowanie strumienia video w plikach AVI za pomocą jednego z kodeków: H.264 (x264), XviD, DivX 3, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG), HuffYUV.
-kodowanie strumienia video w plikach MPG zgodnie ze standardem MPEG-1 (VCD) lub MPEG-2 (SVCD, DVD).
-kodowanie strumienia audio za pomocą jednego z kodeków: MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA, PCM 16-bit.
-obsługa kodowania wielowątkowego przy wykorzystaniu kodera H.264.
-szereg predefiniowanych ustawień konwersji. Możliwość zapisywania własnych ustawień do plików INI.
-duża liczba parametrów kodowania: bitrate audio i video, fps, liczba kanałów i próbkowanie audio, głośność, zmiana rozdzielczości, skalowanie i obcinanie obrazu, wymuszenia zapisania własnego tagu fourcc itp.
-możliwość kodowania 2-przebiegowego, zwiększającego jakość obrazu i zmniejszającego objętość pliku wynikowego.
-możliwość zapisania poleceń kodera w pliku wsadowym BAT.
-obsługa techniki Przeciągnij i Upuść przy dodawaniu plików do listy przetwarzania i porządkowaniu elementów listy.
-program jest przenośny (portable): nie korzysta z rejestru systemowego, a wszelkie ustawienia zapisywane są w plikach INI. -dzięki temu program może być uruchamiany z urządzeń przenośnych (pendrivy, dyski przenośne, karty pamięci itp.).
-100% freeware! – do użytku domowego i komercyjnego! Program nie wymaga rejestracji, nie ma wbudowanych żadnych ograniczeń i aplikacji szpiegowskich (spyware), nie dodaje do generowanych plików “znaków wodnych” itp.
Autorem programu jest Jacek Pazera.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware) do użytku domowego i komercyjnego
Pobierz /.zip 64-bit/ (14,2 MB / 37,3 MB) Pobierz /.zip 32-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/

Version 1.5 (06.07.2018)

 • Nazwa programu została zmieniona z Pazera Free WebM to AVI Converter na Free WebM to AVI Converter.
 • Zaktualizowano silnik konwersji (FFmpeg) oraz bibliotekę MediaInfo.
 • Nowe moduły: Sprawdź dostępność aktualizacji, Informacja o programach narzędziowych.
 • Nowe filtry wideo: konwersja kolorów do sepii lub skali szarości, regulacja jasności i nasycenia kolorów, przerzucenie obrazu w pionie i/lub w poziomie, obrót o dowolny kąt, inwersja kolorów.
 • Dodano opcję umożliwiającą zachowanie w pliku wyjściowym czasu utworzenia, ostatniego dostępu i modyfikacji pliku źródłowego.
 • Wyświetlanie rozmiaru danych wynikowych w trakcie trwania konwersji.
 • Podświetlanie prędkości konwersji oraz numeru aktualnego przebiegu podczas konwersji dwuprzebiegowej.
 • Dodano możliwość wyboru widocznych kolumn w menu kontekstowym listy plików oraz w menu głównym.
 • Automatyczne przewijanie tekstu w oknie z postępem konwersji.
 • Nowa kontrolka wyświetlająca listę predefiniowanych rozdzielczości. Wszystkie rozdzielczości spełniające proporcje 16:9 są wyróżnione kolorem zielonym, 4:3 – kolorem czerwonym. Lista rozdzielczości została także uzupełniona o te nieco rzadziej stosowane.
 • Nowa kontrolka wyświetlająca listę profili. Teraz profile są dodatkowe rozdzielone separatorami, co nieco zwiększa czytelność.
 • Zmiana pozycji i rozmiaru niektórych elementów interfejsu, głównie mająca na celu ułatwienie dostępu do bardziej zaawansowanych opcji programu.
 • Sporo drobnych zmian różnych kontrolek: listy plików (tabeli), przycisków, paneli, menu, nowy suwak głośności dźwięku…
 • Wiele drobnych ulepszeń i poprawek błędów. Uporządkowanie kodu źródłowego.

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Czech, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Latvian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Spanish, Turkish.

 
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Free_WebM_to_AVI_Converter_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Free_WebM_to_AVI_Converter_icon256-150x150.pngzbymalKonwerteryAAC,AC3,AMV,AVI,FLV,Free WebM to AVI Converter,Free WebM to AVI Converter portable,Konwertery,MKV,MOV,MP2,MP4,MTS,OGM,PCM 16-bit,Video,WebM,WMA,WMV
Free WebM to AVI Converter jest programem konwertującym pliki Web Media (WebM) do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2). Format WebM jest coraz częściej wykorzystywany w Internecie do udostępniania filmów (np. przez YouTube, Wikipedię). Niestety, wiele odtwarzaczy i programów do obróbki wideo nie obsługuje formatu WebM. W takim przypadku konieczna...