Free AVI to MP4 Converter 1.2 portable

Free AVI to MP4 Converter

Free AVI to MP4 Converter jest programem umożliwiającym konwersję plików AVI, DivX i XviD do formatu MP4.

Pliki MP4 wygenerowane przez program można odtwarzać w większości urządzeń przenośnych (iPhone, iPod, Samsung Galaxy, Microsoft Surface, HTC, PSP) oraz w odtwarzaczach stacjonarnych (WD TV, Xtreamer, Popcorn Hour, Asus O!Play). Strumień wideo z pliku wejściowego może być kodowany za pomocą nowoczesnego kodera H.264 (x264) lub bardzo popularnego kodera XviD. Do kodowania ścieżek audio program wykorzystuje koder AAC (Advanced Audio Coding) lub MP3 (Lame).

Z myślą o początkujących użytkownikach do programu dołączono liczne profile kodowania. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować do własnych potrzeb wiele parametrów konwersji: kodek wideo i audio, bitrate wideo i audio, proporcje obrazu (aspect), liczba klatek na sekundę (fps), rozdzielczość, częstotliwość próbkowania dźwięku, głośność, skalowanie obrazu, zmiana kontrastu i jasności, konwersja kolorów do skali szarości itd.

Interfejs programu Free AVI to MP4 Converter i jego podstawowa obsługa są bardzo proste. Aby przekonwertować plik wideo, wystarczy przeciągnąć go na okno programu (techniką przeciągnij i upuść), następnie kliknąć przycisk KONWERTUJ.

Najważniejsze funkcje Free AVI to MP4 Converter:

-konwersja plików AVI, DivX, XviD do formatu MP4.
-obsługiwane kodery wideo: H.264 (x264), XviD.
-obsługiwane kodery audio: AAC (Advanced Audio Coding), MP3 (Lame).
-możliwość kodowania wielowątkowego przy zastosowaniu kodera H.264.
-możliwość wyboru dowolnej ścieżki dźwiękowej przy konwersji pliku z wieloma ścieżkami audio.
-dołączone profile konwersji dla początkujących użytkowników. Możliwość zapisania własnych ustawień konwersji do profilu (pliku INI).
-duża liczba parametrów konwersji: bitrate wideo i audio, proporcje obrazu, liczba klatek na sekundę (fps), liczba wątków kodowania, profil kodera x264, skalowanie i obcinanie obrazu, usuwanie przeplotu, zmiana kontrastu i jasności, przerzucanie obrazu w pionie i poziomie, obrót obrazu o dowolny kąt, liczba kanałów audio, częstotliwość próbkowania dźwięku, głośność.
-kodowanie jedno- lub 2-przebiegowe.
-możliwość zapisania poleceń kodera do pliku wsadowego BAT.
-program jest przenośny (portable): nie korzysta z rejestru systemowego, a wszelkie ustawienia zapisywane są w plikach INI w katalogu z programem. Dzięki temu program może być uruchamiany z urządzeń przenośnych (pendrivy, dyski przenośne, karty pamięci itp.).
-program jest udostępniany w postaci instalatora oraz skompresowanego archiwum ZIP.
-100% freeware! – do użytku domowego i komercyjnego! Program nie wymaga rejestracji, nie ma wbudowanych żadnych ograniczeń i aplikacji szpiegowskich (spyware), nie dodaje do generowanych plików „znaków wodnych” itp.

Jak używać programu Free AVI to MP4 Converter

Jeśli korzystasz z moich programów, uważasz, że są one przydatne i chciałbyś mnie wspomóc finansowo, możesz przesłać niewielką sumę na moje konto w mBanku lub za pośrednictwem serwisu PayPal – Jacek Pazera

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego lub komercyjnego (free personal or commercial use)

Languages: Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Latvian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...