FullEventLogView 1.71 portable

FullEventLogView

FullEventLogView to proste narzędzie dla systemu Windows 10/8/7/Vista wyświetlające w tabeli szczegóły wszystkich zdarzeń z dzienników systemu Windows, w tym opis zdarzenia. Umożliwia podgląd zdarzeń komputera lokalnego, zdarzeń zdalnego komputera w sieci oraz zdarzeń przechowywanych w plikach .evtx. Umożliwia także eksportowanie listy zdarzeń do pliku text /csv/tab-delimited/html/xml z GUI i wiersza poleceń.

Program nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu uruchom plik wykonywalny FullEventLogView.exe

Po uruchomieniu FullEventLogView, główne okno ładuje i wyświetla wszystkie zdarzenia z ostatnich 7 dni. Można zmienić domyślny 7-dniowy filtr czasu i ustawić inne filtry za pomocą okna „Opcje zaawansowane” (F9) Jeśli chcemy załadować zdarzenia ze zdalnego komputera w sieci lub z plików dziennika zdarzeń (.evtx) trzeba użyć okna „Wybierz źródło danych” (F7).

To narzędzie działa w dowolnej wersji systemu Windows, począwszy od systemu Windows Vista i systemu Windows 10. Obsługiwane są zarówno systemy 32-bitowe, jak i 64-bitowe. W systemie Windows XP i starszych systemach możesz użyć MyEventViewer tool.
MyEventViewer to bardzo stare narzędzie opracowane pierwotnie dla systemu Windows XP/2000/2003. Począwszy od systemu Windows Vista Microsoft stworzył nowy system dziennika zdarzeń z całkowicie nowymi interfejsami programistycznymi. Stary interfejs programowania nadal działa nawet w systemie Windows 10, ale nie ma dostępu do nowych dzienników zdarzeń dodanych w systemie Windows Vista i nowszych. MyEventViewer używa starego interfejsu programowania, więc nie może wyświetlać wielu dzienników zdarzeń dodanych w systemie Windows 10/8/7/Vista. Natomiast FullEventLogView wykorzystuje nowy interfejs programowania, dzięki czemu wyświetla wszystkie zdarzenia.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Plik z językiem, po rozpakowaniu, wrzucamy do folderu programu.

Languages: Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Greek, Hindi, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...