Mullvad Browser 13.0.15 portable

Mullvad Browser

Mullvad Browser to szwedzka przeglądarka internetowa skupiająca się na prywatności, opracowana we współpracy Mullvad VPN (może być używana bez Mullvad VPN, chociaż ta kombinacja jest zalecana) i projektu Tor. Został zaprojektowany tak, aby zminimalizować śledzenie i utrudnia tworzenie cyfrowego odcisku palca. Można powiedzieć, że jest to przeglądarka Tor, której można używać bez sieci Tor. Zamiast tego możesz używać jej z godną zaufania siecią VPN. Pomysł jest taki, aby zapewnić jeszcze jedną alternatywę – poza siecią Tor – umożliwiającą przeglądanie Internetu z większą prywatnością. Aby jak najwięcej osób walczyło z dzisiejszym gromadzeniem dużych ilości danych. Aby uwolnić Internet od masowej inwigilacji.

Uwolnij Internet od masowej inwigilacji. Mullvad Browser wierzy w darmowy Internet. Wolne od masowej inwigilacji i cenzury. Wolne od rynków dużych zbiorów danych i władz masowo monitorujących każdy Twój krok. Wierzymy w wolny Internet, w którym każdy ma prawo do prywatności.

Cechy przeglądarki Mullvad Browser:
  • Połącz się z Internetem za pośrednictwem Mullvad VPN
    Gdy łączysz się z Internetem za pomocą Mullvad VPN, zapewniamy, że ruch do i z Twojego urządzenia jest szyfrowany zgodnie z najwyższymi standardami, nawet jeśli korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi w kawiarni lub hotelu.
  • Zachowaj swoją prywatność
    Nie prowadzimy żadnych rejestrów aktywności, nie prosimy o podanie danych osobowych, a nawet zachęcamy do anonimowych płatności gotówką lub jedną z akceptowanych przez nas kryptowalut. Twój adres IP zostanie zastąpiony jednym z naszych, dzięki czemu aktywność i lokalizacja Twojego urządzenia nie będą powiązane z Tobą.
  • Łatwy w użyciu
    Korzystanie z Mullvad jest proste i proste – wystarczy pobrać i zainstalować aplikację. Nie będziesz musiał tracić czasu na konfiguracje konfiguracyjne ani wieloetapowy proces rejestracji.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny (Mozilla Public License v2)

Rozszerzenie dla przeglądarki Firefox (Beta)

Languages: Arabic, Burmese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, English (US), Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Persian, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish.

You may also like...