LightShot jest narzędziem, które powoli nam w szybki sposób zrobić zrzut ekranu i zmodyfikować go, a jeśli zachodzi taka potrzeba, zrobić to w rozbudowanym edytorze online dostępnym na stronie producenta programu.
Aplikacja pozwala zrobić zrzut ekranu wybranego obszaru za pomocą 2 kliknięć. Posiada prosty interfejs, który łączy w sobie użyteczne funkcje, przez co jest przyjemny, bardzo szybki i wygodny w użyciu.

Można udostępniać zdjęcia, obrazy, elementy strony internetowej lub jakiekolwiek inne treści, które widzimy na ekranie. Wystarczy, że uruchomimy LightShot naciskając klawisz PrintScreen, a następnie wybierzemy obszar i klikniemy “Prześlij”. Otrzymamy link, którym można podzielić się ze swoimi przyjaciółmi na własnym blogu, Twitterze, Facebooku, bądź gdziekolwiek chcemy. Można także skorzystać z bezpośredniego przesyłania do dedykowanej usługi online na serwery producenta programu (Prntscr.com).
Możemy skopiować zrzut ekranu bezpośrednio do schowka systemowego i wkleić go do dowolnej aplikacji, takiej jak Word, Paint, Photoshop itp. Można to zrobić przez naciśnięcie “Kopiuj” lub za pomocą skrótu klawiszowego Ctrl+C. Inną opcją jest przytrzymanie klawisza Ctrl przed wybieranym obszarem i w ten sposób skopiujemy zrzut ekranu do schowka, jak tylko zwolnimy przycisk myszy.

LightShot_logo

Edytor grafik powala modyfikować aktualny zrzut ekranu w trakcie, gdy zaznaczymy obszar lub możemy to zrobić później przy użyciu rozbudowanego edytora na stronie domowej programu. Można zapisać i śledzić swoją historię zrzutów ekranu. W dowolnej chwili można wrócić do dowolnego zdjęcia, by dodać komentarz lub usunąć go ze strony Prntscr.com – trzeba założyć konto. Można to zrobić z poziomu programu wybierając w menu opcję “Zaloguj się”.
Wspiera formaty zdjęć z rozszerzeniami: .png, .bmp, i .jpg. Za pomocą wyszukiwarki możemy wybrać dowolny obraz na ekranie i znaleźć dziesiątki podobnych za pomocą wyszukiwarki Google.
Program jest dostępny na platformy Windows/Mac oraz jako dodatek do przeglądarek Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera.

Opcje zrzutu ekranu (EN):

Objaśnienia skrótów klawiaturowych, które obsługuje program /PL/: LINK
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: freeware (bezpłatny)

Pobierz /.paf PAppC/ (1,40 MB / 3,46 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ v. 5.4.0.35

Zmiany w wersji: link

English, French, German, Italian, Polish, Spanish + 55
Zrzuty ekrany / Screenshots
LightShot_1 LightShot_2 LightShot_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/LightShot_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/LightShot_icon256-150x150.pngzbymalPAFZrzuty ekranuLightShot,LightShot portable,screenshots,Zrzuty ekranu
LightShot jest narzędziem, które powoli nam w szybki sposób zrobić zrzut ekranu i zmodyfikować go, a jeśli zachodzi taka potrzeba, zrobić to w rozbudowanym edytorze online dostępnym na stronie producenta programu. Aplikacja pozwala zrobić zrzut ekranu wybranego obszaru za pomocą 2 kliknięć. Posiada prosty interfejs, który łączy w sobie użyteczne...