Ludusavi 0.22.0 portable

Ludusavi

Ludusavi to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych gier wideo zapisanych na PC (napisane w języku Rust). Jest wieloplatformowy i obsługuje wiele rodzajów gier.

Interfejs programu Ludusavi nie jest skomlikowany i nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności, aby obsługiwać jego funkcje. Zacznij od naciśnięcia przycisku „Podgląd”, dzięki czemu aplikacja przeanalizuje Twój komputer w celu wykrycia zainstalowanych gier.

To narzędzie korzysta z Ludusavi Manifest w celu uzyskania informacji o tym, co należy uwzględnić w kopii zapasowej, i automatycznie pobierze najnowszą wersję głównego manifestu. Dane pochodzą ostatecznie z PCGamingWiki, więc prosimy o przesyłanie wszelkich nowych lub poprawionych danych z powrotem do samej wiki, a twoje ulepszenia zostaną również włączone do danych Ludusavi.

Cechy aplikacji Ludusavi:
  • Możliwość tworzenia kopii zapasowych danych z ponad 10 000 gier oraz własnych niestandardowych wpisów.
  • Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie dla Steam oraz innych bibliotek gier.
  • Podgląd kopii zapasowej (przywracania) przed faktycznym jej wykonaniem.
  • Zarówno interfejs graficzny, jak i interfejs wiersza poleceń do obsługi skryptów. (UWAGA: CLI nosi nazwę „com.github.mtkennerly.ludusavi” dla Flatpak).
  • Uzupełnianie kart jest dostępne dla Bash, Fish, Zsh, PowerShell i Elvish.
  • Dostępny jako rozszerzenie Playnite: https://github.com/mtkennerly/ludusavi-playnite
  • Obsługa zapisów przechowywanych, jako pliki oraz w rejestrze systemu Windows, zapisów Protona za pomocą Steam i zrzutów ekranu Steam.
  • Działa na platformie Steam (w trybie pulpitu ustaw zmienną środowiskową „WINIT_X11_SCALE_FACTOR” na „1”).

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Twój system musi obsługiwać OpenGL
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Jeśli korzystasz z systemu Windows: podczas pierwszego uruchomienia Ludusavi może pojawić się wyskakujące okienko z napisem „Windows chroni twój komputer”, ponieważ system Windows nie rozpoznaje wydawcy programu. Kliknij „więcej informacji”, a następnie „Uruchom mimo to”.

Languages /20-100%/: Arabic, Chinese (Simplified), English, Esperanto, Filipino, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Tahi.

You may also like...