Pixlr 2023 online

Pixlr

Pixlr – bezpłatny edytor zdjęć online firmy Inmagine, to kreatywny ekosystem, którego misją jest ułatwienie projektowania każdemu.

Teraz jest jeszcze więcej powodów, aby używać Pixlr do wszystkich potrzeb związanych z edycją zdjęć online. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na klasyczną edycję zdjęć w stylu pulpitu, czy wolisz coś bardziej nowoczesnego. Zarówno Pixlr X, jak i E to internetowe edytory zdjęć oparte na sztucznej inteligencji, które pozwalają uwolnić kreatywność jednym kliknięciem, aby uzyskać profesjonalną edycję zdjęć bardziej intuicyjnie niż kiedykolwiek. Usuń tła za pomocą narzędzia do usuwania lub utwórz przezroczysty obraz dla swojego projektu jednym dotknięciem. Chodzi o to, aby projektowanie było inteligentniejsze, szybsze i łatwiejsze dzięki nowym funkcjom edycji zdjęć AI. Projektuj i rób o wiele więcej dzięki najlepszemu na świecie edytorowi zdjęć opartemu na chmurze.

Pixlr X & E:

Niektóre cechy programu Pixlr:
  • Szablony projektowe – korzystaj z szablonów do mediów społecznościowych, aby tworzyć wspaniałe miniatury na YouTube, historię na Instagramie, posty na Facebooku i nie tylko. Zacznij projektować korzystając z profesjonalnie przygotowanego szablonu PowerPoint, CV, broszury, wizytówki, newsletrra lub zaproszenia na ślub.
  • Animacje – animuj dowolny projekt za pomocą kilku kliknięć dzięki Pixlr. Korzystaj z profesjonalnie wyglądających ustawień animacji lub wejdź w szczegóły osi czasu i przyciągnij odbiorców w sposób, którego proste obrazy po prostu nie potrafią.
  • Usuń tło – z łatwością usuwaj tła ze swoich zdjęć! Natychmiastowe usuwanie tła oparte na sztucznej inteligencji za pomocą jednego kliknięcia! Szybko i łatwo. Teraz możesz usunąć tło z portretów, selfie, zdjęć profilowych i nie tylko w zaledwie kilka sekund.
  • Kreator kolaży zdjęć – wórz kolaże zdjęć za darmo online za pomocą wbudowanych, gotowych szablonów. Wystarczy wybrać układ, przesłać zdjęcia i rozpocząć edycję.
  • Filtry i efekty – urozmaicaj wszystko natychmiast dzięki odpowiednim filtrom. Przy odrobinie kreatywności w połączeniu z wszechstronnymi filtrami i efektami fotograficznymi, łatwo jest tworzyć artystyczne zdjęcia jednym kliknięciem.
  • Stylowe nakładki – stosuj unikalne, artystyczne nakładki, aby dodać wymiar i teksturę do ogólnego wyglądu.
  • Naklejki i ikony – wprowadź zabawę do zdjęć, dodając naklejki lub ikony, aby zwiększyć zaangażowanie odbiorców.
  • Teksty dekoracyjne – ożyw układ dzięki tekstom dekoracyjnym! Podkreśl słowa za pomocą dobrze zaprojektowanego cytatu lub powitania.

W wersji bezpłatnej otrzymujemy: dostęp do Pixlr X i E, podstawowe narzędzia do edycji, limitowany zestaw nakładek, limitowany zestaw naklejek, zawiera reklamy. Wersje Premium i Creative Pack oferują więcej.

Pixlr – edytor zdjęć, animacja i projektowanie

Pixlr – Photo Editor (Android) – uzyskaj również dostęp do swojego ulubionego edytora zdjęć Pixlr w trybie offline! Pobierz aplikację do edycji zdjęć PIXLR na komputery PC i Mac, aby korzystać z intuicyjnych narzędzi do edycji zdjęć AI, gdy Wi-Fi jest wolne lub go brak.

Batch Editor – edytuj wiele obrazów za jednym razem z profesjonalnym narzędziem wsadowym od Pixlr, nie ma już żmudnego pracy. Zmień rozmiar, filtry i efekty na wyciągnięcie ręki, znajdź dobrą mieszankę i zapisz makro i użyj tych samych ustawień następnym razem.

Firma Inmagine udostępnia również takie narzędzia graficzne, jak Photomash i Remove BG.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages /online/: Chinese (Simplified), Chinese (traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...