BatteryInfoView 1.25 portable

BatteryInfoView

BatteryInfoView to małe narzędzie do laptopów i netbooków, które wyświetla aktualny stan i informacje o baterii. Wyświetlane informacje o akumulatorze obejmują nazwę akumulatora, nazwę producenta, numer seryjny, datę produkcji, stan zasilania (ładowanie i rozładowywanie), aktualną pojemność akumulatora, pełną pojemność po naładowaniu, napięcie, szybkość ładowania (rozładowania) i nie tylko…
Narzędzie BatteryInfoView zapewnia również okno, które dodaje nowy wiersz dziennika zawierający stan baterii co 30 sekund lub inny wybrany przedział czasu.

Niektóre informacje, takie jak numer seryjny i data produkcji, są wyświetlane tylko wtedy, gdy dostarcza je bateria.

Program nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików dll. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – BatteryInfoView.exe

Główne okno BatteryInfoView zapewnia 2 tryby widoku:
  • Informacje o baterii: (naciśnij F7, aby przejść do tego trybu)
    Wyświetla ogólny stan i informacje o baterii. Informacje są domyślnie aktualizowane co 10 sekund, a częstotliwość aktualizacji można zmienić w oknie „Opcje zaawansowane” (F9). Istnieją 4 pola obliczeniowe, które są aktualizowane co 30 sekund lub częściej.
  • Dziennik baterii: (naciśnij klawisz F8, aby przejść do tego trybu).
    W tym oknie co 30 sekund dodawany jest nowy dziennik zawierający stan baterii (stan zasilania, % pojemności, itd.). Możesz zmienić interwał rejestrowania w oknie „Opcje zaawansowane” (F9). Nowy wiersz dziennika jest również dodawany, gdy komputer jest zawieszony (wstrzymanie / hibernacja) i wznowiony, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, z jaką szybkością bateria jest rozładowywana, gdy komputer jest w trybie gotowości.

W obu trybach widoku możesz wyeksportować informacje o baterii do pliku csv/tab-delimited/html/xml, używając opcji „Zapisz wybrane elementy” (Ctrl+S). Możesz również skopiować informacje do schowka, a następnie wkleić je do programu Excel lub innej aplikacji do obsługi arkuszy kalkulacyjnych.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Valencian, Vietnamese.

You may also like...