Starter to bezpłatny program umożliwiający edycję programów, usług i procesów, które uruchamiają się wraz ze startem systemu i zarządzanie nimi.

Starter pozwala nam na podgląd aktywnych procesów wraz z dokładnym opisem zdarzeń, informacji o bibliotekach DLL rezydujących w systemie, ukrytych wpisów rejestru jak i tych zwykłych.

Wszystko to można modyfikować, blokować lub usunąć (ostrożnie !). Na dole programu wyświetla się informacja o aktualnym obciążeniu pamięci RAM. Czym mniej się dzieje w czasie autostartu  tym oczywiście lepiej.

Działa w systemach: Windows 98,Me,NT,2000,XP,2003,Vista
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 717 KB / 1,25 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Belarussian, Bulgarian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek (Hellenic), Hungarian, Italiano, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Serbian (Latin), Slovenian, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Ukrainian, Welsh.
Zrzuty ekranu / Screenshots
Starter
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/12/Starter_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/12/Starter_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaSystemoweDiagnostyka,RAM,Starter,Starter portable,Systemowe
Starter to bezpłatny program umożliwiający edycję programów, usług i procesów, które uruchamiają się wraz ze startem systemu i zarządzanie nimi. Starter pozwala nam na podgląd aktywnych procesów wraz z dokładnym opisem zdarzeń, informacji o bibliotekach DLL rezydujących w systemie, ukrytych wpisów rejestru jak i tych zwykłych. Wszystko to można modyfikować, blokować...