Ultimate File Manager 11.4 portable

Ultimate File Manager portable

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Ultimate File Manager pozwala na zarządzanie i uruchamianie programów, które zostały odpowiednio dobrane i przetestowane. Możesz je uruchomić poprzez menu 'Programy’ lub z poziomu odpowiedniego paska przycisków. Możesz również skorzystać z specjalnego programu do zarządzania programami – App Manager. App Manager jest programem, który pozwala na zarządzanie oraz uruchamianie aplikacji przenośnych (i nie tylko) oraz zarządzanie dyskiem, z którego uruchamiane są aplikacje. Program posiada prosty i intuicyjny interfejs. Wspiera grupowanie oraz kategoryzowanie aplikacji. Obsługuje skórki oraz wspiera wiele języków.

Siłą pakietu Ultimate File Manager jest odpowiednio skonfigurowany menedżer plików, który wzbogacony jest o najlepsze wtyczki rozszerzające jego funkcjonalność oraz o starannie dobrane zewnętrzne programy. Pakiet UFM pozwala na wybór odpowiedniego menedżera plików (jak również aplikacji oraz wtyczek) na etapie instalacji. Dostępne są następujące menedżery plików:
-Total Commander (sheraware)
Multi Commander (freeware)

Ultimate File Manager obsługuje odpowiednio skonfigurowane wtyczki dzięki zintegrowanemu menedżerowi plików (Total Commander). Wtyczki (ang. plug-in, add-on) to dodatkowe moduły do programu komputerowego, które rozszerzają jego możliwości. Zaletą stosowania wtyczek jest możliwość wyboru funkcjonalności, które użytkownik chce wykorzystywać w programie, a których nie potrzebuje.
Wtyczki pakietu Ultimate File Manager różnią się w zależności od przeznaczenia i sposobu działania. Można je podzielić na następujące kategorie:
-wtyczki archiwów (.wcx)
-wtyczki systemu plików (.wfx)
-wtyczki podglądu plików (.wlx)
-wtyczki zawartości (.wdx).

Autorem programu jest Paweł Porwisz, na którego stronie dowiecie się szczegółów: O projekcie ; Aplikacje ; Wtyczki

Uwaga! Zawsze pobieraj pliki za pośrednictwem witryny programu lub uznanych serwisów do pobierania oprogramowania. Pliki pobrane z tej strony są zawsze sprawdzone i nie zawierają żadnego niechcianego oprogramowania. Jeśli mimo tego, podczas próby uruchomienia instalatora w systemie Windows 8/8.1/10 zobaczysz ten komunikat funkcji SmartScreen lub ten komunikat funkcji UAC w systemie Windows 7 to jest to normalne działanie systemu operacyjnego (powodem jest fakt, że instalator nie jest podpisany cyfrowo, co kosztuje sporo pieniędzy). Aby uruchomić normalnie instalator, kliknij łącze „Więcej informacji”, a następnie przycisk „Uruchom mimo to”.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Instalator zapyta nas, czy chcemy program zainstalować, czy stworzyć wersję portable

Wtyczki

Languages: Chinese (Simplified), Czech, English (US), French, Korean, Polish.

You may also like...