USBWebserver to wieloplatformowy serwer, który obsługuje serwer Apache, bazy danych MySQL, język skryptowy PHP i phpMyAdmin (narzędzie służące do łatwego zarządzania bazą danych MySQL).
Program jest opracowany tak, aby pomóc w łatwy sposób zaprojektować i zarządzać stronami internetowymi w PHP z dowolnej lokalizacji. Pozwala on na wyświetlenie stron internetowych w trybie offline. Jako, że jest to przenośna aplikacja, można ją umieścić na dysku USB i uruchomić na dowolnym komputerze.
Interfejs aplikacji jest oparta na małym okienku, w którym można łatwo uruchomić usługi Apache i MySQL, za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, można uzyskać dostęp do ustawień i plików tekstowych dla dzienników.
W oknie “Start” można przejść do katalogu głównego “Localhost” oraz “phpMyAdmin”. Można też w sekcji “Ustawienia” zmienić język interfejsu i ustawić Webserver USB, aby automatycznie otworzył przeglądarkę internetową i minimalizował się do zasobnika systemowego przy uruchamianiu. Ponadto, można zmienić ścieżkę do folderu głównego wraz z portami Apache i MySQL.
Program wykorzystuje małą ilość zasobów systemowych.

Przykładowa instalacja systemu zarządzania Joomla na USBWebserver:

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 22,6 MB / 84,7 MB )
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Chinese, Dutch, English, German, Hungatian, Italian, Latvian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Turkish.
Zrzuty ekrany / Screenshots

USBWebserver_1USBWebserver_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/USBWebserver_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/USBWebserver_icon256-150x150.pngzbymalSerweryApache,Joomla,MySQL,PHP,phpMyAdmin,Serwer,Strony www,USBWebserver,USBWebserver portable,Wordpress
USBWebserver to wieloplatformowy serwer, który obsługuje serwer Apache, bazy danych MySQL, język skryptowy PHP i phpMyAdmin (narzędzie służące do łatwego zarządzania bazą danych MySQL). Program jest opracowany tak, aby pomóc w łatwy sposób zaprojektować i zarządzać stronami internetowymi w PHP z dowolnej lokalizacji. Pozwala on na wyświetlenie stron internetowych w...