Listen_N_Write_icon256Listen N Write jest programem pomocnym, kiedy musimy często przepisywać lekcje, wywiady i konferencje nagrane z telefonu lub innych urządzeń.
Program upraszcza cały ten proces, skracając czas spędzony przy odtwarzaczu multimedialnym, a edytorem tekstu. Posiada prosty interfejs, który sprawia, że jest łatwy w obsłudze.
Posiada edytor tekstu, w którym znajduje się kilka zaawansowanych opcji (na przykład można wybrać nazwę czcionki, rozmiar i kolor, a także pogrubienie, kursywa, podkreślenie i przekreślenie). Dostępne są również niektóre opcje wyrównania.
Odtwarzacz programu Listen N Write jest wyposażony w kilka przycisków sterujących, takich jak odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu. Odtwarza pliki WAV, MP3, OGG, WMA, AVI. Ma możliwość automatycznego ustawienia czasu  pauz i odtwarzania.
Aplikacja posiada wsparcie skrótów klawiaturowych, co oznacza, że może być sterowany bez konieczności używania myszy. Szybkość odtwarzania może być zmniejszona lub zwiększona. Odtwarzacz może być ustawiony zawsze na wierzchu ekranu, co powinno ułatwić obsługę, niezależnie od innych programów uruchomionych na komputerze.

Pomoc
Pomoc do programu w języku polskim /.zip / – LINK
Działa w systemach: 2000,XP /32-bit/ oraz Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (1,09 MB / 2,03 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Arabic, Brazilian (Port), Dutch, English, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Polish, Russian, Spanish, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/Listen_N_Write_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/Listen_N_Write_icon256-150x150.pngzbymalEdukacjaInne multimedialneaudio na tekt,AVI,MP3,OGG,przepisywanie,przepisywanie tekstu,WAV,WMA
Listen N Write jest programem pomocnym, kiedy musimy często przepisywać lekcje, wywiady i konferencje nagrane z telefonu lub innych urządzeń. Program upraszcza cały ten proces, skracając czas spędzony przy odtwarzaczu multimedialnym, a edytorem tekstu. Posiada prosty interfejs, który sprawia, że jest łatwy w obsłudze. Posiada edytor tekstu, w którym znajduje się...