Wise_Disk_Cleaner_icon256Wise Disk Cleaner jest szybką i łatwą w obsłudze aplikacją, opracowaną w celu zwolnienia miejsca na dysku. Usuwa niepotrzebne pliki, które nie są już używane przez żadne oprogramowanie w systemie. Nawet mało doświadczony użytkownik może łatwo usunąć niepotrzebne pliki z tym narzędziem.

Wise Disk Cleaner możne zidentyfikować ponad 50 typów plików śmieci, a użytkownik może także dostosować listę typów plików jakie chce skasować. Znalezione pliki mogą być przenoszone do kosza lub kasowane definitywnie. Płatna wersja Professional Edition oferuje o wiele więcej zaawansowanych opcji.

Działa w systemach: Windows XP /32-bit/,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware), bez zastosowań komercyjnych

Pobierz /.zip/ (4,36 MB / 9,99 MB) Pobierz /.paf.exe PApps/ v. 9.7.5
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Belarusian (Cyrillic), Belarusian (Latin), Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Portuguese, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Wise_Disk_Cleaner_icon256-.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Wise_Disk_Cleaner_icon256--150x150.pngzbymalPAFSystemowe64-bit,Czyszczenie,Dysk,Systemowe,Wise Disk Cleaner
Wise Disk Cleaner jest szybką i łatwą w obsłudze aplikacją, opracowaną w celu zwolnienia miejsca na dysku. Usuwa niepotrzebne pliki, które nie są już używane przez żadne oprogramowanie w systemie. Nawet mało doświadczony użytkownik może łatwo usunąć niepotrzebne pliki z tym narzędziem. Wise Disk Cleaner możne zidentyfikować ponad 50 typów...