Lingoes_icon256Lingoes to darmowy translator wielojęzyczny, jeden z lepszych, działający na podobnej zasadzie jak Babylon Translator (Lingoes potrafi importować pliki .gls, czyli źródłowe pliki słowników Babylon Translatora). Jest prosty w obsłudze. Można skopiować tekst z  obcojęzycznej strony  i przetłumaczyć szybko na język obsługiwany przez program. Oprócz słowników udostępnionych w aplikacji można doinstalować inne, dostępne na stronie autora. Program nie zawiera słownika języka polskiego. Program współpracuje między innymi z Wordem, Outlookiem, Internet Explorerem.

Tłumaczy około 80 języków. Lingoes integruje się z silnikami translacyjnymi i słownikami działającymi online, m.in. z Altavista Babelfish, Cross, Yahoo, Google Translate, Dictionaries.com, Oxfrod Online i innymi. Program nie obciąża zbytnio komputera.

Program do działania wymaga przeglądarki Internet Explorer 6 lub nowszej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)


Pobierz /.zip/ (14,3 MB / 36,0 MB) Pobierz /.paf.exe  PAppC/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 32-bit/ ; pobierz /.exe 64-bit/

Słownik angielsko-polski: pobierz

Języki / Languages: Arabic, Belarusian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Malaysia, Nepali (Devanagari), Persian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Russian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Uyghur , Uzbek, Uzbek, Uzbek (Cieillic), Vietnamese.

Lingoes_1Lingoes_2Lingoes_3Lingoes_4Lingoes_5

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Lingoes_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/08/Lingoes_icon256-150x150.pngzbymalEdukacjaPAFEdukacja,Języki obce,Lingoes,Lingoes portable,Tłumaczenie
Lingoes to darmowy translator wielojęzyczny, jeden z lepszych, działający na podobnej zasadzie jak Babylon Translator (Lingoes potrafi importować pliki .gls, czyli źródłowe pliki słowników Babylon Translatora). Jest prosty w obsłudze. Można skopiować tekst z  obcojęzycznej strony  i przetłumaczyć szybko na język obsługiwany przez program. Oprócz słowników udostępnionych w aplikacji...