Wise Duplicate Finder 1.3.9 portable

Wise Duplicate Finder

Program Wise Duplicate Finder pozwoli usunąć denerwujące duplikaty i zwolnić więcej miejsca na dysku twardym komputera. Usuwa również grupy pustych plików lub plików o wielkości zerowej. Po zakończeniu skanowania i znalezieniu duplikatów program umożliwia usunięcie ich ręcznie, a jeśli, na przykład, jest ich bardzo dużo można to zrobić automatycznie.
Jeśli usuniemy plik przez pomyłkę, zawsze możemy skorzystać z funkcji przywracania kopii, aby go odzyskać.

Wise Duplicate Finder to narzędzie do zarządzania plikami, które może pomóc znaleźć i usunąć duplikaty plików, porównując nazwę pliku, rozmiar pliku lub zawartość.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian (Bokmal & Nynorsk), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish.

You may also like...