AdwCleaner 8.4.2 portable

AdwCleaner

AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa adware, paski narzędzi, potencjalnie niechciane programy (PUP – Potentially Unwanted Programs – dołączone np. do darmowych programów) i przejmujące kontrolę nad przeglądarką. Za pomocą programu można łatwo usunąć wiele programów tego rodzaju, które mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność systemu.
AdwCleaner znajdzie wszystkie ślady niepożądanych składników lub pozostałości dawnych instalacji, które powinny zostać oczyszczone. Wyniki zostaną przedstawione w dokumencie tekstowym, dzięki czemu można zobaczyć w szczegółach, które zostały wykryte pliki i klucze rejestru. Naciśnięcie przycisku „Usuń” rozpocznie proces usuwania, który zakończy się ponownym uruchomieniem systemu.

Komputer działa wolno? Wyskakują dziwne komunikaty? Strona startowa przeglądarki zmieniła się bez Twojego pozwolenia? To może być sprawka programu adware (i jego znajomych), przebiegły wariant złośliwego oprogramowania trudny do znalezienia i jeszcze cięższy do usunięcia. Malwarebytes AdwCleaner wykorzystuje innowacyjną technologię, opracowaną wyłącznie na potrzeby wykrywania i usuwania tych niechcianych autostopowiczów. To program do czyszczenia wybierany przez użytkowników domowych i techników.

Główne funkcje AdwCleaner:

01. Usuwanie oprogramowania adware i innych niechcianych programów
Agresywnie bierze na cel programy adware, spyware, potencjalnie niechciane programy (PUP) i porywaczy przeglądarek dzięki specjalnie opracowanej technologii usuwania takich zagrożeń.

02. Niszczy denerwujące paski narzędzi
Usuwa niechciane paski narzędzi z przeglądarek, które często są dołączane do pobieranego oprogramowania, umożliwiając użytkownikowi odzyskanie kontroli nad przeglądarką.

03. Skanuje szybko, szybciej, jeszcze szybciej
Skanuje twój komputer w ciągu kilku sekund. Oczyść swój komputer szybciej, niż trwa zrobienie filiżanki kawy.

04. Niczego nie instaluje…
Nie zużywa zbyt dużo pamięci ani zasobów procesora i niczego nie instaluje. Po prostu pobierz, uruchom i rozpocznij skanowanie. To proste.

AdwCleaner – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Od „Galileusza” odnośnie instalatora AdwCleanerPortable_x.x_Bilingual_online.paf:
Czasem warto być dociekliwym. W katalogu „Other” znalazłem plik Help.txt i okazuje się, że ten instalator AdwCleanerPortable_x.x_Bilingual_online.paf ma jeszcze inną, bardzo użyteczną funkcję.
A mianowicie, pisze tak: „If AdwCleaner.exe is placed next to PAF installer, it will be used for installation, and Online downloading is skipped.” Wynika z tego, że wystarczy pobrać program ze strony producenta, zmienić nazwę na AdwCleaner.exe i umieścić obok instalatora AdwCleanerPortable_x.x_Bilingual_online.paf, a on nam utworzy wersję portable z pominięciem pobierania pliku online
.
Dzięki „Galileusz”.

Jak wyskoczy okno „Download failed” kliknijcie „OK”.

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English (UK & US), Euscera, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Japanese, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese + 1.

You may also like...