Audio/Video To Exe to narzędzie, które pozwala użytkownikowi konwertować formaty audio i wideo na inne rozszerzenia multimedialne, jak również zapisywać konwertowane pliki w formacie wykonywalnym /.exe/. Mając film przekonwertowany do pliku wykonywalnego możemy odtwarzać go praktycznie na każdym komputerze bez żadnych dodatkowych kodeków.
Program obsługuje najpopularniejsze rozszerzenia, w tym 3GP, AAC, AC3, AIFF, ASF, AVI, FLAC, FLV, MKA,MKV, MOV, MP2, MP3, MP4, MPG, OGG, SWF, RM, VOB, WAB, WEBM, WMA, WMV.
Czas konwersji może być różny, w zależności od rozmiaru pliku źródłowego i typu pliku wyjściowego.
W przypadku konwersji niektórych plików wideo jakość obrazu może być niedoskonała, na przykład z powodu różnic w formatowaniu kompresji między AVI i MKV.

Cechy aplikacji Audio/Video To Exe:
-tworzenie samodzielnych plików “.exe”
-konwersja do innych formatów
-wbudowany odtwarzacz i narzędzia
-program przenośny (portable)
-konwersja wsadowa
-edytor tagów
-nagrywanie ze źródeł wejścia (np. kamera internetowa)
-wielojęzyczny interfejs
-proste użycie.

Działa w systemach: Windows XP, Vista /32-bit/, 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (60 MB / 61 MB – w paczce wersja portanle i instalacyjna)
Wersja instalacyjna (v. 2.0.1.0) w tej samej paczce – bez języka polskiego.

Wersja instalacyjna i portable (brak języka polskiego: pobierz v. 2.0.2.0

Arabic, Chinese (Simplified), English, German, Polish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/AudioVideo_To_Exe_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/AudioVideo_To_Exe_icon256-150x150.pngzbymalKonwerteryAudio/Video To Exe,Audio/Video To Exe portable,konwersja audio,konwersja wideo,plik wykonywalny .exe
Audio/Video To Exe to narzędzie, które pozwala użytkownikowi konwertować formaty audio i wideo na inne rozszerzenia multimedialne, jak również zapisywać konwertowane pliki w formacie wykonywalnym /.exe/. Mając film przekonwertowany do pliku wykonywalnego możemy odtwarzać go praktycznie na każdym komputerze bez żadnych dodatkowych kodeków. Program obsługuje najpopularniejsze rozszerzenia, w tym 3GP,...