W10Privacy 4.1.0.0 portable

W10Privacy może wyświetlać typowe ustawienia zabezpieczeń systemu Windows 10, które można włączać i wyłączać w programie. Umożliwia także import i eksport tych zmian. Jest to jeden z bardziej specjalistycznych i rozbudowanych programów, który będzie chronił naszą prywatność.

Ci, którzy nie chcą wchodzić w szczegóły ustawień W10Privacy mogą wybrać trzy wstępnie zdefiniowane ustawienia. Istnieją trzy kolory, dzięki którym można szybko je zauważyć w oknie programu:

  • zielony – zalecany, jest to tryb w miarę bezpieczny
  • żółty – prawdopodobnie najlepszy wybór, ale trzeba przeanalizować te pozycje
  • czerwony – przy tym trybie pomyśl, czy wiesz co robisz !!!.

Uważajcie co wyłączacie, bo może dojść do tego, że nie uruchomicie systemu lub niektórych aplikacji

Parę słów od autora programu.

Zestaw opcji dotyczących prywatności i ochrony danych w systemie Windows 10 doprowadził mnie do pomysłu opracowania tego programu. Firma Microsoft zapewnia każdemu możliwość zmiany ustawień, ale ukrywa je w niezliczonych menu, gdzie zwykły użytkownik nie jest w stanie ich wyszukiwać!
Dlatego program powinien być pomocny, aby wyświetlić dostępne ustawienia stosunkowo wyraźnie i w razie potrzeby ustawić pożądane opcje.
Główny nacisk położono na ustawienia dla systemu Windows 10 i jego aplikacji (na przykład nowa przeglądarka „Edge”). Program będzie stopniowo rozszerzany, jeśli będzie to możliwe i dostępny z odpowiednimi funkcjami systemu Windows 8.1 w przyszłości.
W10Privacy z pewnością nie jest arcydziełem programistycznym, ale spełnia mój przewidziany cel. Oprogramowanie jest nadal we wczesnej fazie rozwoju: sugestie i prośby będą chętnie akceptowane i rozważane, jeśli to konieczne, w dalszym rozwoju!
Bernd Schuster

Program używamy na prawach administratora.

Instrukcja / Instructions /ENG/

Przejmij kontrolę nad ustawieniami prywatności w systemie Windows 10

Autor programu Bernd Schuster:
W W10Privacy zdecydowanie nie ma wirusa, na 100%!
Każdy dostawca oprogramowania antywirusowego, który wyświetla oprogramowanie, jako dowolnego rodzaju wirusa, korzysta z wadliwego i niedokładnego silnika skanowania, który należy ulepszyć!

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)

Languages: Dutch (Nederlands), English, French, German, Italian, Polish, Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...