Beeftext 11.1 portable

Beeftext

Beeftext to projekt open-source napisany w C++ przy użyciu frameworka Qt. Jest to narzędzie do zarządzania fragmentami tekstu dla systemu Windows. Ma na celu być najlepszą możliwą alternatywą dla projektu TextExpander.
Pomoże Ci przechowywać najczęściej wpisywane frazy, zdania, a także nazwiska, adresy lub podpisy e-mail, których używasz, dzięki czemu możesz je natychmiast wstawiać do pisanego tekstu, co pozwala zaoszczędzić czas.
Program umożliwia przypisywać skróty klawiaturowe do niektórych fragmentów, co z kolei pozwala nacisnąć przycisk na klawiaturze, aby wyświetlić ten tekst i wstawić go do dokumentu.

Program Beeftext działa w dowolnej aplikacji, która obsługuje kopiowanie i wklejanie.

Interfejs Beeftext ma widok dwupanelowy. Fragmenty tekstu można wkleić do innych aplikacji, a grupy służą do sortowania ich w kategorie. W górnej części interfejsu znajduje się pasek menu, za pomocą którego można tworzyć i zarządzać grupami, kombinacjami oraz uzyskać dostęp do preferencji programu i sekcji pomocy. Ikona Beeftext umiejscawia się w zasobniku systemowym, a program działa w tle podczas korzystania z innych aplikacji, ale można go zatrzymać w dowolnym momencie.

Pasek boczny zawiera listę wszystkich istniejących grup oraz grupę „wszystkie”, która zawiera wszystkie dostępne fragmenty tekstu. Możesz tworzyć własne grupy i dodawać do nich opcjonalne opisy. Panel główny zawiera listę fragmentów przechowywanych w wybranej grupie, w aplikacji są to tak zwane kombinacje.


Beeftext – demo:
  1. Twórz kombinacje: kombinacje, to skróty tekstowe powiązane z tekstem zastępczym.
  2. Wykonuj swoje kombinacje w dowolnej aplikacji: program działa w dowolnej aplikacji obsługującej kopiowanie/wklejanie.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Po rozpakowaniu folder z językiem (np. pl, fr) wrzucamy do Beeftext-xx.x-PortableEdition > BeeftextPortableEdition > translations. “Preferencje” nie są przetłumaczone.

Languages: English, French + Chinese (Traditional), German, Italian, Nederlands (Dutch), Polish, Portuguese, Russian.

You may also like...