Free Clipboard Viewer 4.0 portable

Free Clipboard Viewer

Free Clipboard Viewer to program służący do przeglądania informacji przechowywanych w pamięci podczas korzystania z funkcji kopiowania i wycinania. Przeglądarka schowka w systemie Windows wyświetla bieżącą zawartość schowka.

Większość aplikacji dla systemu Windows obsługuje wycinanie lub kopiowanie danych do schowka Windows i wklejanie danych ze schowka. Formaty danych w schowku różnią się w zależności od aplikacji. Przeglądarka schowka to po prostu wygodny sposób na sprawdzenie, co znajduje się w schowku w różnych momentach.

Schowek tymczasowo przechowuje wszystko, co wyciąłeś lub skopiowałeś. Gdy tylko wycinasz lub kopiujesz coś innego, zawartość schowka zmienia się.

Inne przydatne funkcje programu Free Clipboard Viewer:
  • Umożliwia zapisanie danych schowka do pliku i załadowanie danych schowka z pliku. Możesz więc przenosić zawartość schowka między komputerami.
  • Program pozwala również wyczyścić schowek i pamięć zajmowaną przez duży obiekt. Aby wyczyścić zawartość, kliknij przycisk Usuń na pasku narzędzi narzędzia przeglądarki schowka.

Wszystkie formaty schowka – każda aplikacja może umieścić w schowku więcej niż jeden obiekt, każdy reprezentujący tę samą informację w innym formacie schowka. Free Clipboard Viewer wyświetla listę dostępnych formatów danych przechowywanych obecnie w schowku. Automatycznie aktualizuje informacje wyświetlane w miarę zmiany zawartości schowka. Dla każdego formatu można również wyświetlić zawartość schowka, rozmiar i opis.

Uruchom go z przenośnego dysku flash USB – Free Clipboard Viewer to całkowicie przenośna aplikacja, co oznacza, że ​​można ją umieścić na dowolnej pamięci USB i uruchomić bezpośrednio z niej. W ten sposób przeglądarka i menedżer schowka będą zawsze przy Tobie.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Swedish.

You may also like...