Betterbird 115.10.0-bb27 portable

Betterbird

Betterbird jest rozwidleniem (fork) programu pocztowego Thunderbird. Ma on na celu zapewnienie lepszego doświadczenia użytkownika poprzez naprawianie irytujących błędów w Thunderbirdzie i wdrażanie nowych funkcji. Jest zgodny z wersjami rozszerzonego wsparcia Thunderbirda (ESR), unikając w ten sposób błędów innych forków, które szybko straciły kontrolę nad Thunderbirdem, otwierając w ten sposób dostęp do luki w zabezpieczeniach.
Możesz zainstalować Betterbird w tym samym czasie co Thunderbird i uruchomić go w tym samym profilu. Oznacza to, że możesz bez problemu wypróbować Betterbird i wrócić do Thunderbirda, jeśli Ci się nie spodoba – co jest mało prawdopodobne.

Thunderbird Supernova to szybki klient poczty o otwartym kodzie źródłowym, komunikator internetowy (ze wsparciem dla XMPP, Facebooka, Twittera i IRC), czytnik grup dyskusyjnych oraz kanałów informacyjnych w formacie RSS i Atom. Obsługuje protokoły takie jak: POP3, SMTP, IMAP, LDAP, NNTP, ma wbudowany filtr spamu, filtr wiadomości i moduł sprawdzania pisowni.

Dodatki do Thunderbirda będą działać w również w programie Betterbird, możesz instalować je bezpośrednio w produkcie z addons.thunderbird.net.

Betterbird jest lepszy od Thunderbirda pod trzema względami:
  • zawiera nowe funkcje
  • zawiera poprawki błędów
  • zawiera poprawki, które Thunderbird może dostarczyć w późniejszym etapie. Przykłady można znaleźć w tabeli funkcji, która da Ci wyobrażenie o tym, dokąd zmierza projekt.

Tabela funkcji w Betterbird, a w Thunderbird: plik .odt ; plik .docx

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64-bit/11
Licencja: bezpłatny / darowizna (MPLv2 / Donationware)

Pakiety językowe XPI należy pobrać i zainstalować ręcznie. Pakiety językowe Thunderbirda nie działają, ponieważ Betterbird ma dodatkowe ciągi znaków.

Dodawanie języka polskiego:


Languages: Albanian, Chinese (Simplified), Czech, English (GB & US), French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (AR).

You may also like...