RapidTyping 5.4 portable

RapidTyping

RapidTyping pozwoli nauczyć się korzystać z klawiatury w zabawny sposób i za darmo. Program został zaprojektowany tak, aby uczyć dorosłych i dzieci, jak efektywniej używać klawiatury komputera. Nauka pisania może być łatwa i przyjemna.

Wytrawna maszynistka nigdy nie patrzy na klawiaturę. Palce trafiają w odpowiednie klawisze siłą przyzwyczajenia. Maszynistka skupia się całkowicie na wpisywanym tekście, czytając słowa i wyrażenia, a palce wpisują tekst odruchowo. Pisanie dotykowego można się nauczyć, wykonując specjalne ćwiczenia.

Pierwszy etap procesu rozpoczyna się od nauki początkowego wiersza klawiatury (wiersz zaczynający się od klawisza Caps Lock). Patrzenie na klawiaturę jest surowo zabronione. Następnie następuje poznanie dolnych i górnych rzędów, rzędów liczb, wielkich liter i symboli specjalnych.

Etap drugi polega na zapamiętywaniu często używanych sylab i pisaniu słów zawierających te sylaby.

Etap trzeci polega na wpisywaniu aktualnego tekstu w celu doskonalenia nabytych umiejętności.

Prawidłowe położenie dłoni i ciała podczas pisania na klawiaturze:
FunkcjeRapidTyping:

-pełne kursy dla początkujących, zaawansowanych i doświadczonych
-klawiatura wirtualna: Qwerty, Dvorak, ABNT, Bepo, Colemak
-przenoszenie rąk
-śledzenie postępu: WPM, CPM, dokładność, opóźnienie
-edytor lekcji
-lekcje na klawiaturze numerycznej
-korzysta z prostego i kolorowego interfejsu
-korzysta z Classroom
-dostępna jest wersja przenośna (portable)
-całkowite darmowe oprogramowanie do pisania.

Działa w systemach: Windows XP/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Aby uruchomić RapidTyping, kliknij dwukrotnie plik RapidTyping.exe w folderze, w którym właśnie rozpakowałeś pobrany plik ZIP.

Languages: Abkhazian, Albanian, Arabic, Armenian, Bengali, Bosnian, Bulgarian, Cinese, Chinese Taiwan, Czech, Dutch, English, English (USA), Estonian, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Urdu, Uzbek.

You may also like...