Supermium 122.0.6261.152 Hotfix R6 portable

Supermium

Supermium – przeglądarka internetowa oparta na Chromium (fork/rozwidlenie) kompatybilna z Windows XP, 2003, Vista, 7, 8.x i nowszymi. To zamiennik przeglądarki Google Chrome z ulepszeniami w zakresie prywatności i użyteczności, zoptymalizowany zarówno dla starszych, jak i nowoczesnych systemów Windows.
Ma na celu przywrócenie klasycznych funkcji przeglądarki Chrome, a także zapewnienie zachowania zgodności ze starszym systemem Windows. Obsługuje również ulubione rozszerzenia Chrome.

Należy pamiętać, że Google Chrome jest oprogramowaniem zastrzeżonym, podczas gdy Supermium, podobnie jak Chromium, jest oprogramowaniem typu open source. Oznacza to, że choć zestaw funkcji przeglądarki Google Chrome jest podobny, nie może być doskonale odtworzony przez Supermium.

Kluczowe różnice między Chrome i przeglądarki Supermium:
  • Paski tytułowe w stylu Aero Glass i Aero Glass zamiast pasków w stylu Windows 10
  • Czas realizacji w przypadku głównych poprawek luk zwykle trwa krócej niż tydzień od ujawnienia na początku projektu
  • Funkcjonalna piaskownica zwiększająca bezpieczeństwo
  • Niestandardowe opcje zakładek, w tym karty trapezowe, karty przezroczyste i karty z konturami
  • Wiele cech z ungoogled-chromium
  • Synchronizacja Google
  • W systemie Windows 7 i nowszych wersjach obsługa Widevine CDM do przeglądania zawartości DRM
  • Renderowanie czcionek GDI przy użyciu #force-gdi w chrome://flags
  • Trwały tryb ciemny w elementach interfejsu użytkownika przeglądarki przy użyciu #force-dark-mode w chrome://flags
  • Obsługa procesorów obsługujących tylko SSE2 w wersji 32-bitowej.

Supermium jest w pełni kompatybilne z rozszerzeniami Google Chrome. Chociaż prawdą jest, że przeglądarka Supermium może instalować rozszerzenia Chrome, należy pamiętać, że Google przechodzi obecnie zmiany w manifeście swoich rozszerzeń. W rezultacie niektóre rozszerzenia (takie jak uBlock Origin) wkrótce stracą ograniczoną funkcjonalność. Projekt dokłada wszelkich starań, aby zmiany te nie miały wpływu na przeglądarkę Supermium. W związku z tym przedstawiono alternatywne źródła uzyskania rozszerzeń, na które ma wpływ nowy manifest. Lista będzie aktualizowana w miarę rozwoju sytuacji.

Rozszerzenia /extensions/ dla Supermium

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatna (BSD License)

Languages: Arabic, Bengali, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified & Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK/US), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kanada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malayalam, Marathi, Norwegian, Oriya, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovakian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese and other.

You may also like...