Bitdefender Traffic Light 3.2.5 add-on

Bitdefender Traffic Light

Bitdefender Traffic Light to dodatek dla Chrome i Firefoxa. Jest to najnowocześniejsza ochrona przeglądarek, zaawansowany filtr złośliwego oprogramowania, ochrona przed atakami phishingowymi, identyfikator trackerów i skaner linków.
Ten bezpłatny dodatek do przeglądarek przechwytuje, przetwarza i filtruje cały ruch internetowy, blokując wszelkie złośliwe treści i podnosząc bezpieczeństwo przeglądarki na nowy poziom.
To rozszerzenie zapewnia silną warstwę ochrony Twojego przeglądania, nie wpływając na prędkość i zużycie zasobów systemu. Część przetwarzania odbywa się w chmurze za pomocą kilku małych, inteligentnych silników, które sprawdzają odwiedzane strony. Gwarantuje to najwyższej jakości zabezpieczenie antywirusowe i antyphishing.

Cechy Bitdefender Traffic Light:
 • W czasie rzeczywistym
  Traffic Light za każdym razem skanuje odwiedzane przez Ciebie strony pod kątem złośliwego oprogramowania i phishingu, aby uniknąć zagrożenia związanego z witrynami, na których doszło do naruszenia.
 • Precyzyjny
  TrafficLight nie blokuje całej witryny, jeśli tylko niektóre ze stron są złośliwe. Blokowane są tylko potencjalnie szkodliwe elementy, co pozwala na swobodne wyświetlanie pozostałej zawartości strony.
 • Nienachalny
  Nie dodaje paska narzędzi do interfejsu przeglądarki. Interfejs TrafficLight pozostaje niewidoczny, dopóki nie jest potrzebne wejście lub dopóki nie zostanie on włączony za pomocą myszy.
 • Wyniki wyszukiwania
  TrafficLight oznacza złośliwe oprogramowanie oraz fałszywe witryny w wynikach wyszukiwania.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których można używać rozszerzeń:
Chromium: Microsoft Edge, SRWare Iron, Epic Privacy Browser, Colibri, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: Chinese (Traditional), Czech, English (US), French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brasil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...