libportable 92.0.1 portable

libportable portable

libportable jest kolejnym, zoptymalizowanym i nastawionym na bezpieczeństwo, chińskim forkiem przeglądarki internetowej Mozilla Firefox w wersji portable .

Fork – sytuacja, w której rozwój projektu nie prowadzi już jedną drogą, ale rozwidla się na dwie lub więcej gałęzi). Wspiera również “boss key”, tzw. przycisk szefa, który jest specjalnym skrótem klawiaturowym używanym w grach komputerowych lub innych programach, aby szybko ukryć program, w zamian wyświetlając specjalny ekran, który wydaje się normalnym programem zwiększającym produktywność (np. taki jak aplikacja do arkuszy kalkulacyjnych).

Jest to przenośne środowisko wykonawcze oparte o Firefoxa w wersjach 32 i 64 bit, wykorzystujące następujące źródła: kompilacje przeglądarki internetowej Iceweasel, z projektu Mozilla Firefox oraz niektóre łaty z projektu Debian.

Iceweasel – odpowiednik przeglądarki Mozilla Firefox w dystrybucji Linuksa Debian. Powodem jego powstania był konflikt pomiędzy społecznością Debiana a Fundacją Mozilla.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Słowniki / Dictionaries

Aby zmienić język na polski, trzeba wejść w options, language i kliknąć w set alternatives, potem w select a language to add, z rozwijanej listy wybrać Polish, zaznaczyć i kliknąć w Add. Język polski się doda i trzeba kliknąć OK. Wyświetli się komunikat Uruchom ponownie. /info od użytkownikaGaru“/

Languages: Acholi, Afrikaans, Albanian, Arabic, Aragonese, Armenian, Asturian, Azerbaijani, Basque, Belarusian, Bengali, Bosnian, Breton, Bulgarian, Burmese, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (British & Canada & US), Esperanto, Estonian, Finnish, French, Frisian (Netherlands), Fulah, Galician, Georgian, Georgian, German, Greek, Guarani, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Interlingua, Irish, Italian, Japanese, Kabyle, Kannada, Kaqchikel, Kazakh, Khmer, Korean, Ligurian, Lithuanian, Latvian, Lower Sorbian, Macedonian, Malay, Marathi, Nepali, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Occitan, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Punjabi, Raeto Romance, Romanian, Russian, Scottish Gaelic, Serbian, Sinhalese, Slovak, Slovenian, Songhay, Spanish, Spanish (Argentina), Swedish, Tagalog, Tamil, Telugu, Thai, Triqui, Turkish, Ukrainian, Upper Sorbian, Urdu, Uzbek, Vietnamese, Welsh, Xhosa.

You may also like...