Bulk Crap Uninstaller 5.6 portable

Bulk Crap Uninstaller

Bulk Crap Uninstaller (BCUninstaller) to darmowy, nie wymagający instalacji, program do deinstalacji programów z systemu operacyjnego. Wyróżnia się tym, że potrafi usuwać duże ilości aplikacji za jednym razem przy minimalnym udziale użytkownika. Usuwa przy tym pozostałości po nich, jak również skrypty czy aplikacje typu malware.
W głównym oknie programu Bulk Crap Uninstaller zobaczymy listę wszystkich zainstalowanych programów, nazwę wydawcy, wersję, rozmiar, datę instalacji, typ instalatora i wiele więcej.
To narzędzie można z powodzeniem zastosować zamiast standardowego narzędzia systemu Windows do usuwania oprogramowania.

Inne ważne cechy programu Bulk Crap Uninstaller:

-zaawansowane grupowanie, sortowanie, filtrowanie i wyszukiwanie programów
-kolejkowanie zadań podczas masowej deinstalacji
-usuwanie programów według utworzonych list
-automatyczne wykrywanie i zamykanie uruchomionych aplikacji
-automatyczna aktualizacja i raportowanie błędów
-polecenia niestandardowe mogą być wykonywane przed i po deinstalacji
-tworzenie kopii zapasowych usuniętych wpisów rejestru
-pokazywanie wpisów chronionych i ukrytych deinstalatorów (systemowy deinstalator ich nie widzi).

Do poprawnego działania programu zalecany jest w systemie .NET Framework 4.0 lub nowszy, może działać tylko na .NET 3.5, ale z ograniczoną funkcjonalnością.

Działa w systemach: Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit + XP (będzie również działać na XP i 2003 z ograniczoną funkcjonalnością i prawdopodobnie z błędami)
Licencja: bezpłatny (freeware / Apache 2.0)
Może być używany w warunkach prywatnych i komercyjnych bezpłatnie i bez zobowiązań, o ile zachowane zostaną warunki licencji

Począwszy od wersji v.5.0, BCU będzie potrzebował do działania systemu Windows 7 lub nowszego. Jeśli chcesz używać BCUninstaller w systemie Vista lub starszym, pobierz najnowszą dostępną wersję 4.x.

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Czech, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese (Brazil and Portugal), Russian, Slovenian, Spanish.

You may also like...