Ferdium 6.7.0 portable

Ferdium

Ferdium to aplikacja komputerowa, która pomaga uporządkować sposób korzystania z ulubionych aplikacji, łącząc je w jedną aplikację. Opiera się na aplikacji Franz, oprogramowaniu używanym już przez tysiące ludzi, z tą różnicą, że Ferdium daje Ci wiele dodatkowych funkcji i nie ogranicza jego użytkowania. Ponadto program jest kompatybilny z Twoim istniejącym kontem Franz, dzięki czemu możesz kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane.

Cechy aplikacji Ferdium:
  • Usługi – dodaj wszystkie swoje usługi w jednym miejscu, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp i nigdy więcej nie przeszukuj swoich programów i zakładek.
  • Obszary robocze – zachowaj tylko to, co jest istotne i oddziel czas pracy od czasu prywatnego, korzystając z obszarów roboczych.
  • Do zrobienia – program ma wbudowany panel „Todo” (do zrobienia), który jest dostępny w każdej chwili i można go przeglądać w połączeniu z innymi usługami.
  • Usługi niestandardowe – nie możesz znaleźć usługi, której szukasz w Ferdium? Dodaj własną niestandardową usługę bez żadnych dodatkowych kroków.
  • Dostęp anonimowy – program może być używany bez konta, bez kłopotów, a wszystkie dane aplikacji Ferdium pozostają przy Tobie.
  • Synchronizacja w chmurze – uzyskaj dostęp do swoich usług i obszarów roboczych na wszystkich swoich komputerach za pomocą konta w Ferdium.
  • Zapisz zasoby – aplikacja zahibernuje usługi, aby zaoszczędzić zasoby i zapobiec spowolnieniu w działaniu komputera.
  • Prywatność – zapobiega wyświetlaniu informacji w powiadomieniach, jednocześnie powiadamiając Cię w razie potrzeby.

Migracja z Ferdi (to również fork programu Franz):
Jeśli jesteś wcześniejszym użytkownikiem Ferdi i myślisz o przejściu na Ferdium, możesz uruchomić następujące skrypty, aby przeprowadzić migrację istniejącego profilu Ferdi, tak aby Ferdium mógł pobrać konfiguracje. (.ps1 dla użytkowników PowerShell/Windows i .sh dla UNIX (użytkownicy Linux i MacOS). Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, zobacz MIGRATION.md

Po pobraniu wersji przenośnej (portable) tworzymy nowy folder i tam umieszczamy program, tworzy folder FerdiumAppData.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny (Apache License v2)

Languages: Arabic, Belarusian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, Flemish (Vlaams), French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Latvien, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Sinhala, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...