dfgPortable 2.22.33

dfgPortable - Defraggler

dfgPortable pozwala na uruchomienie programu Defraggler® bez konieczności jego instalowania. Defraggler może przyspieszyć komputer dzięki szybkiej i łatwej defragmentacji. Działa z całymi dyskami lub pojedynczymi plikami, zarówno HDD, jak i SSD, obsługuje systemy plików NTFS i FAT32.

Defraggler przyspiesza działanie komputera, gromadząc pofragmentowane pliki na komputerze i organizując je bardziej efektywnie. Używa tych samych technik co Windows do odczytu i zapisu plików, dzięki czemu pliki nigdy nie zostaną uszkodzone. Defragmentuj wolne miejsce na dysku, a nie tylko pliki. Proaktywne rozwiązanie, które pomaga zapobiegać fragmentacji przed jej wystąpieniem.

Defraggler® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Piriform Ltd. PortableApps.com nie jest stowarzyszony, sponsorowany, autoryzowany ani w żaden inny sposób powiązany przez/z Piriform Ltd lub powiązanymi z nią firmami.

Cechy programu Defraggler:
  • defragmentuje zarówno całe dyski, jak i wolną przestrzeń, pliki w określonych folderach czy pojedyncze pliki,
  • defragmentuje plik MFT, jeśli to konieczne,
  • wyświetla pliki na mapie partycji,
  • może być uruchomiony z pamięci przenośnej,
  • defragmentuje w zaplanowanym przez użytkownika czasie,
  •  może być uruchomiony z wiersza poleceń,
  • wyklucza pliki z defragmentacji na podstawie rozmiaru lub rozszerzenia,
  • dostarcza informacji o dyskach (np. temperaturę, stan „zdrowia”, ilość obrotów na minutę, rodzaj interfejsu, itp.).

dfgPortable może działać z folderu w chmurze, z dysku zewnętrznego lub folderu lokalnego bez instalacji w systemie Windows.

Program dfgPortable jest spakowany w instalatorze PortableApps.com, dzięki czemu automatycznie wykryje istniejącą instalację PortableApps.com po podłączeniu dysku. Obsługuje aktualizacje, instalując bezpośrednio nad istniejącą kopią, zachowując przy tym wszystkie ustawienia. Jest w formacie PortableApps.com, więc automatycznie współpracuje z platformą PortableApps.com, w tym z menu i narzędziem do tworzenia kopii zapasowych.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Albanian, Arabic, Armenian, Bosnian, Brazilian Portuguese, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Kurdish, Lithuanian, Norwegian , Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak,  Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...