BulletsPassView to narzędzie do odzyskiwania hasła, które ukrywa się za “kulkami” pola tekstowego systemu operacyjnego Windows oraz przeglądarki Internet Explorer. Po ujawnieniu hasła, można łatwo skopiować je do schowka lub zapisać je do pliku TXT / HTML / CSV / XML.

Program jest następcą starszego narzędzia o nazwie Asterisk Logger i ma w stosunku do niego nowe funkcje:
-BulletsPassView nie ujawnia hasła wewnątrz samego pola tekstowego, hasło jest wyświetlane tylko w głównym oknie programu, a pole tekstowe do wpisywania hasła nadal wyświetla “kulki”
-obsługuje Windows 7,Vista,2008
-ujawnia także hasła przechowywane w polu tekstowym Internet Explorera
-obsługuje opcje wiersza poleceń, aby zapisać otwarte hasło do pliku TXT / HTML / CSV lub XML
-ma wsparcie dla Unicode, co zapewnia, że ​​hasła zawierające różne znaki właściwie odczyta.

Narzędzie współpracuje z większością haseł tekstowych, ale są pewne aplikacje, które nie przechowują haseł za “kulkami”, w celu zwiększenia ich bezpieczeństwa. W takich przypadkach program nie będzie mógł ujawnić hasła.
Oto kilka przykładów dla aplikacji, które nie ujawniają BulletsPassView swoich haseł:
-przeglądarki internetowe Chrome, Firefox, Opera
-hasło modemu i sieci systemu Windows.

BulletsPassView nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. W celu rozpoczęcia korzystania, wystarczy uruchomić plik wykonywalny BulletsPassView.exe
Uruchomienie programu sprawia skanowanie haseł z pól tekstowych, które są obecnie na ekranie. Jeśli pojawi się jakiekolwiek hasło, zostanie ona wyświetlone w oknie głównym programu. W celu dokonania kolejnego skanowania, wybieramy “Odśwież” w menu Widok lub naciskając klawisz F5. Istnieje również opcja “Auto Refresh” w menu Opcje Jeśli ją włączymy program automatycznie będzie wykrywał nowe hasło co kilka sekund. Należy pamiętać, że funkcja “Auto Refresh” może być wolna na niektórych komputerach, szczególnie jeśli jest wiele otwartych okien.

Info
Zmiana interfejsu: rozpakowujemy spolszczenie i wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7,8 i 8.1
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit/ ( 59 KB / 116 KB) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

inne / other Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Persian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Thai, Turkish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
BulletsPassView_1
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/BulletsPassView_icon_256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/BulletsPassView_icon_256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBulletsPassView,BulletsPassView portable,Hasła,hasło,Odzyskiwanie haseł
BulletsPassView to narzędzie do odzyskiwania hasła, które ukrywa się za 'kulkami' pola tekstowego systemu operacyjnego Windows oraz przeglądarki Internet Explorer. Po ujawnieniu hasła, można łatwo skopiować je do schowka lub zapisać je do pliku TXT / HTML / CSV / XML. Program jest następcą starszego narzędzia o nazwie Asterisk Logger...