Tomahawk 0.8.4 portable

Tomahawk to wieloplatformowe narzędzie do porządkowania, odtwarzania i współdzielenia plików muzycznych z różnych źródeł. Szczególny nacisk położono na słuchanie muzyki ze stron internetowych. Oczywiście wyszuka i odtworzy muzykę również z naszego dysku twardego. Poprzez sieci możemy udostępniać nasze kolekcje muzyczne znajomym.

Program Tomahawk może poukładać pliki muzyczne według nazw albumów, utworów czy tagów. Wyświetli zdjęcie przypisane do albumu i informacje o artyście. Program rozpozna, jakich utworów słuchamy i będzie nam sugerował podobnych wykonawców.

Aplikacja obsługuje wtyczki, które pozwolą nam na automatyczne połączenie się z innymi Tomahawkami w sieci lokalnej (wtyczka Local Newerk), jak również z sieciami społecznościowymi (np. Twitter, Google, Jabber) i udostępniać przez nie muzykę.

Poprzez wtyczki możemy słuchać muzyki udostępnionej dla nas w takich serwisach jak: YouTube, Spotify, Last.fm, SoundCloud, Jamendo, Official.fm, 4Shared, Ex.fm czy Subsonic.
W niektórych serwisach trzeba być zarejestrowanym, aby się z nimi łączyć. Program, mimo, że nie posiada w pełni spolszczonego interfejsu, nie powinien nikomu sprawiać trudności.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Ostatnia aktualizacja miała miejsce w połowie 2015 r. W maju 2017 r., autor programu, Anton Romanov porzucił pracę nad aplikacją Tomahawk.

Zmiany w wersji: przeczytacie po uruchomieniu programu.

Program nie jest spolszczony w stu procentach

Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Catalan (Valencian), Chinese, Czech, English, French, Finnish, Galician, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...