Tomahawk, to darmowe i wieloplatformowe narzędzie do porządkowania, odtwarzania i współdzielenia plików muzycznych z różnych źródeł, ze szczególnym naciskiem na słuchanie muzyki ze stron internetowych. Oczywiście wyszuka i odtworzy muzykę również z naszego dysku twardego. Poprzez sieci możemy udostępniać nasze kolekcje muzyczne znajomym.
Program Tomahawk może poukładać pliki muzyczne według nazw albumów, utworów czy tagów. Wyświetli zdjęcie przypisane do albumu i informacje o artyście. Program rozpozna jakich utworów słuchamy i będzie nam sugerował podobnych wykonawców.
Program obsługuje wtyczki, które pozwolą nam na automatyczne połączenie się z innymi Tomahawkami w sieci lokalnej (wtyczka Local Newerk), jak również z sieciami społecznościowymi (np. Twitter, Google, Jabber) i udostępniać przez nie muzykę.
Poprzez wtyczki możemy słuchać muzyki udostępnionej w takich serwisach jak: YouTube, Spotify, Last.fm, SoundCloud, Jamendo, Official.fm, 4Shared, Ex.fm czy Subsonic.
W niektórych serwisach trzeba być zarejestrowanym, aby się z nimi łączyć. Program, mimo nie w pełni spolszczonego interfejsu, nie powinien nikomu sprawiać trudności.

Program nie jest spolszczony w 100%.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz ( 33 MB / 120 MB ) – .paf  ThApps Pobierz /.7z/
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: przeczytacie po uruchomieniu programu.

Języki / Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Catalan (Valencian), Chinese, Czech, English, French, Finnish, Galician, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Tomahawk_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Tomahawk_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalOdtwarzacze audio-videoPAF4Shared,Ampache,Audio,Dilandau,Ex.fm,Google,Jabber,Jamendo,Last.fm,Odtwarzacze,Official.fm,SoundCloud,Spotify,Tomahawk,Tomahawk portable,Twitter,Youtube
Tomahawk, to darmowe i wieloplatformowe narzędzie do porządkowania, odtwarzania i współdzielenia plików muzycznych z różnych źródeł, ze szczególnym naciskiem na słuchanie muzyki ze stron internetowych. Oczywiście wyszuka i odtworzy muzykę również z naszego dysku twardego. Poprzez sieci możemy udostępniać nasze kolekcje muzyczne znajomym. Program Tomahawk może poukładać pliki muzyczne według...