Clavier+ to przenośny program, który umożliwia użytkownikom tworzenie skrótów klawiszowych za pomocą kombinacji niemal wszystkich kluczy, w tym klawisza Windows (w sąsiedztwie klawisza Spacja). Przeznaczony jest dla użytkowników komputerów, którzy wolą klawiaturę od myszy, jeśli chodzi o szybkie wykonywanie powtarzalnych czynności na komputerze.

Utworzone skróty można powiązać z programami (uruchamianie) lub tekstem (do zapisu). Jesteś znudzony pisać swój adres e-mail? Utwórz uniwersalny skrót klawiaturowy, aby go napisać: będzie działał pod Word, Excel i z  twoją ulubioną przeglądarką internetową.
Clavier+ automatycznie dodaje wpis do swojej sekwencji autostartów systemu Windows (można później wyłączyć).

Cechy:
-twórz globalne skróty, dostępne we wszystkich programach
-szybkie uruchamianie programu
-szybkie pisanie tekstu za pomocą jednego naciśnięcia klawisza
-mały i szybki program: tylko jeden plik EXE o rozmiarze mniejszym niż 100 Kb, brak danych w rejestrze, program instalacyjny nie jest wymagany.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip 64-bit/ (56 KB / 160 KB) Pobierz /.zip 32-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 64-bit/ ; pobierz /.exe 32-bit/

Języki / Languages: Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian.

https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/07/Clavier_plus_icon256.jpg?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/07/Clavier_plus_icon256.jpg?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemowe64-bit,Clavier+,Clavier+ portable,Klawiatura,skróty klawiaturowe
Clavier+ to przenośny program, który umożliwia użytkownikom tworzenie skrótów klawiszowych za pomocą kombinacji niemal wszystkich kluczy, w tym klawisza Windows (w sąsiedztwie klawisza Spacja). Przeznaczony jest dla użytkowników komputerów, którzy wolą klawiaturę od myszy, jeśli chodzi o szybkie wykonywanie powtarzalnych czynności na komputerze. Utworzone skróty można powiązać z programami (uruchamianie)...