Convertio 2023 online

Convertio

Convertio to konwerter plików za pośrednictwem Internetu, działający w przeglądarce internetowej. Wystarczy wybrać plik z komputera lub usługi Google Drive i Dropbox, następnie wybierz format wyjściowy i kliknij przycisk „Konwertuj”. W wersji bezpłatnej można przesyłać pliki nie większe niż 100 MB /plany płatne usługi/. Pliki będą przechowywane na serwerach producenta przez 24 godziny.

Na stronie internetowej znajdują się następujące narzędzia do konwersji: audio, wideo, archiwum, prezentacji, obrazu, czcionek, dokumentów i e-booków. Jest również narzędzie OCR do rozpoznawania tekstów. Konwertuje zeskanowane dokumenty do formatów wyjściowych Word, PDF, Excel i TXT. W wersji bezpłatnej maksymalna ilość rozpoznanych stron, to 10.

Convertio umożliwi nam:
 • Obsługa ponad 300 formatów
  Obsługujemy ponad 25600 różnych typów konwersji pomiędzy ponad 300 różnymi formatami plików. To więcej niż jakikolwiek inny konwerter.
 • Szybko i prosto
  Po prostu upuść pliki na stronie, wybierz format wyjściowy i kliknij przycisk „Konwertuj”. Proces zajmie kilka chwil. Staramy się wykonać wszystkie nasze konwersje w czasie krótszym niż 1-2 minuty.
 • W chmurze
  Wszystkie konwersje odbywają się w chmurze i nie zajmują żadnego miejsca na Twoim komputerze.
 • Ustawienia niestandardowe
  W przypadku większości typów konwersji obsługiwane są opcje zaawansowane. Na przykład w konwerterze wideo można wybrać jakość, proporcje obrazu, kodek i inne ustawienia, a także obracać i przerzucać obraz.
 • Gwarancja bezpieczeństwa
  Przesłane pliki usuwamy natychmiast, a przekonwertowane po 24 godzinach. Nikt nie ma dostępu do Twoich plików. Gwarantujemy 100% prywatności. Poczytaj więcej o bezpieczeństwie.
 • Wsparcie dla wszystkich urządzeń
  Convertio działa w przeglądarce na każdej platformie. Nie musisz pobierać i instalować żadnego oprogramowania.

Sofo Ltd /producent Convertio/: W 2014 roku postanowiliśmy stworzyć pierwszą witrynę do konwersji plików z myślą o użytkownikach na całym świecie. Dziś Convertio plasuje się w gronie 1000 najczęściej odwiedzanych witryn na świecie i prawie każdy konkurent pożyczył już coś z naszego interfejsu.
Twoje pliki będą w 100% bezpieczne. Cała komunikacja między urządzeniem, a naszymi serwerami odbywa się w bezpiecznym kanale (SSL) z włączoną funkcją HSTS, która zapobiega zmianie lub zmianie danych. Pliki są ograniczone do twojego adresu IP, więc tylko użytkownik, który zainicjował konwersję, może pobrać plik wyjściowy.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Arabic, Chinese, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...