Cosmetic Guide dobre i łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże nam na retusz skóry, wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie obrzęku twarzy i opuchliznę oczu, zaakcentować oczy, usunąć znamiona i skazy, poprawić kształt nosa i wybielić zęby w fotografiach portretowych.
Może retuszować i dodawać efekty kosmetyczne do zdjęć, może dodawać tekst i może zmienić rozmiar zdjęcia do wymiarów wydruku. Program możne zastosować korektę jasności, kontrastu i nasycenia.

Cosmetic Guide oferuje narzędzia, które:
– dadzą młodszy wygląd poprzez retusz skóry poprzez zmniejszenie widocznych zmarszczek i obrzęk oczu
– pozwala wizualnie zaakcentować oczy lub inne cechy
– mogą być stosowane do usuwania blizn skóry i innych uszkodzeń skóry
– wybielą zęby, mogą być również wykorzystywane do poprawy białek oczu
– wykonają plastykę nosa, powiększenie piersi i mięśni.

Pomoc
Program zawiera animowany przewodnik, który nam pomoże w obsłudze programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (3,84 MB / 7,78 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz
Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Cosmetic_Guide_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Cosmetic_Guide_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie i obróbka grafikiCosmetic Guide,Cosmetic Guide Lite,Cosmetic Guide Lite portable,korekta portretu,retusz twarzy
Cosmetic Guide dobre i łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże nam na retusz skóry, wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie obrzęku twarzy i opuchliznę oczu, zaakcentować oczy, usunąć znamiona i skazy, poprawić kształt nosa i wybielić zęby w fotografiach portretowych. Może retuszować i dodawać efekty kosmetyczne do zdjęć, może dodawać tekst i może...