Adobe Color 2024 online

Adobe Color

Adobe Color pozwala w prosty sposób tworzyć i odkrywać wyjątkowe, łatwe w obsłudze motywy kolorystyczne pasujące do wszystkich projektów kreatywnych.
Aplikacja internetowa Adobe Color i społeczność twórców gromadzi artystów, oferując im inspiracje oraz narzędzia do tworzenia i udostępniania motywów kolorystycznych. Motywy możesz zapisywać w bibliotekach Adobe Creative Cloud, aby użyć ich w ulubionych programach i aplikacjach mobilnych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator i Photoshop Sketch.

Zacznij swoją przygodę z kolorem od przejrzenia motywów utworzonych przez innych użytkowników usługi Adobe Color. Zainspiruj się motywami innych artystów, zebranymi w wyselekcjonowanych galeriach trendów w serwisach Behance i Adobe Stock. Zaimportuj zdjęcia i obrazy, aby wygenerować spójne palety kolorów na podstawie swoich ilustracji. Zapisane motywy są automatycznie synchronizowane z chmurą Creative Cloud i będą od razu dostępne na panelu Biblioteki w aplikacjach stacjonarnych i mobilnych. Skorzystaj z narzędzi do pracy z kolorem dostępnych na komputerach i urządzeniach mobilnych lub zainstaluj aplikację Adobe Capture na urządzeniu Android lub iOS.

Cechy aplikacji Adobe Color:
  • Tworzenie motywów kolorystycznych – aplikacja pozwala tworzyć i edytować motywy zawierające nawet 10 kolorów, a także wydzielać motywy z inspirujących obrazów.
  • Różnorodne oferty w społeczności – znajdź zachwycające motywy w społeczności Adobe Color, wśród obrazów Adobe Stock oraz w projektach usługi Behance.
  • Odkrywanie trendów – przeglądaj galerie trendów dobrane przez pracowników usługi Adobe Stock i członków społeczności Behance, aby przekonać się, co tworzą inni artyści.
  • Prosta konwersja – obrazy możesz konwertować na kolory RGB, LAB, CMYK, HSV i Pantone z zachowaniem poziomów jasności oraz dokładności odwzorowania kolorystyki. Pobieraj lub kopiuj motywy w formatach łatwych do umieszczenia w projekcie czy prototypie użyteczności — na przykład CSS, XML czy LESS.
  • Tryb harmonii kolorów – podczas tworzenia motywów kolorystycznych możesz stosować reguły teorii kolorów. Ułatwia to rozpoczynanie pracy i znajdowanie inspiracji.
  • Pomoc mechanizmu Adobe Sensei – pozwala korzystać ze sztucznej inteligencji Adobe Sensei, która działając w tle odszukuje najlepsze połączenia kolorów w projektach.

Aplikacja Adobe Color należy do usługi Creative Cloud, dzięki czemu pochodzących z niej motywów kolorystycznych możesz używać w programach i aplikacjach firmy Adobe. Służą do tego Biblioteki Creative Cloud oraz usługa online Adobe Color.

Adobe Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w San Jose, w stanie Kalifornia, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów macOS i Windows.
Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript – powszechnie stosowanego języka opisu stron. Powszechnie znanym i stosowanym standardem jest też Portable Document Format.
Adobe rozwija oprogramowanie w dwóch grupach Adobe Creative Cloud (narzędzia związane z obróbka obrazu) oraz Adobe Experience Cloud narzędzia wspomagające zarządzanie marketingiem cyfrowym.
Znaki towarowe Adobe, logo Adobe, Adobe PDF, logo Adobe PDF, Acrobat Reader oraz Adobe Reader są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Adobe Systems Incorporated w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

FAQ – Często zadawane pytania

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages online: Danish, Czech, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...