Directory_Monitor_icon256Directory Monitor jest rozbudowanym narzędziem śledzącym wszelkie zmiany zachodzące w folderach w naszym komputerze i folderach sieciowych.
Aplikacja informuje w czasie rzeczywistym czy są nowe pliki, modyfikacje (usunięcie, dodanie), zmiany nazw plików i inne. Wykrywa wszystkie pliki w podkatalogach i zmiany atrybutów wszystkich plików, przy czym, jest w stanie wykryć ponad 400 zmian na sekundę.
Informacje o zmianach mogą być wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także przesłane do bazy danych SQL, w zależności od preferencji /wersja płatna/. Można również ustawić aplikację innej firmy do automatycznego powiadamiania o wystąpieniu jakiegoś zdarzenia.
Interfejs jest bardzo czytelny i intuicyjny, zawiera układ podziału na foldery monitorowane i oddzielny panel, aby wyświetlić dziennik. Tworzy automatycznie dzienniki zdarzeń, które można zapisać do plików tekstowych dzieląc je na archiwa miesięczne.
Program pozwala ustawić indywidualnie typy powiadomień dla każdego pliku, który nas interesuje najbardziej.
Directory Monitor działa na wszystkich wersjach systemu Windows i wymaga uprawnień administratora, aby mieć dostęp do niektórych z jego funkcji.
Jest wersja płatna programu, która oferuje więcej funkcji.

Uwaga
Do poprawnego działania program wymaga pakietu .NET Framework 4.0 lub wyżej
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (10,1 MB / 39,4 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Chinese, English, Japanese, Polish, Russian.

Directory_Monitor_1 Directory_Monitor_2 Directory_Monitor_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/Directory_Monitor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/Directory_Monitor_icon256-150x150.pngzbymalSystemoweDirectory Monitor,Directory Monitor portable,Monitorowanie,zmiany w folderach
Directory Monitor jest rozbudowanym narzędziem śledzącym wszelkie zmiany zachodzące w folderach w naszym komputerze i folderach sieciowych. Aplikacja informuje w czasie rzeczywistym czy są nowe pliki, modyfikacje (usunięcie, dodanie), zmiany nazw plików i inne. Wykrywa wszystkie pliki w podkatalogach i zmiany atrybutów wszystkich plików, przy czym, jest w stanie wykryć...