IObit Driver Booster 5.0.3 portable / 10.3.0.128

IObit Driver Booster

Driver Booster to narzędzie do aktualizacji przestarzałych sterowników w systemie Microsoft Windows. Można nim zidentyfikować przestarzałe sterowniki i pobrać najnowszą wersję. Przed zainstalowaniem nowego sterownika tworzy punkt przywracania systemu. Zwiększa wydajność komputera poprzez uaktualnianie sterowników na bieżąco.

Nieaktualne sterowniki mogą w dużym stopniu wpływać na wydajność komputera i doprowadzić nawet do awarii systemu. Driver Booster został zaprojektowany przez firmę IObit według zaawansowanych technologii skanowania i dostosowywania sterowników tak, aby uzyskać najlepszą wydajność w grach.
Program jest stabilny, bezpieczny i łatwy w użyciu.

Baza danych sterowników pomoże Ci w aktualizacji sterowników urządzeń i komponentów gier (ponad 6 500 000 urządzeń i sterowników z 1200+ głównych marek). Oprócz tego wszystkie pobrane sterowniki pochodzą z oficjalnych stron producentów i przeszły zarówno test Microsoft WHQL, jak i test IObit.

Istnieje również płatna wersja programu o wiele bardziej rozbudowanych funkcjach (porównanie wersji – link). Niestety brak najnowszej wersji portable, wersja v. 5 pozostawiona jest tylko, jako poglądowa.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, Polish +…

You may also like...