IObit Driver Booster 5.0.3.360 portable

13 komentarzy

 1. frasag pisze:

  Mnie wersja instalacyjna 2.1.0 zrobiła psikusa! Zaktualizował sterownik do karty sieciowej i straciłem możliwość połączenia z netem. Czasem łączyło, ale na chwilkę. Gdy sprawdziłem w Menadżer urządzeń to nowszego nie ma. Na stronie Dell też nie ma. Więc albo pokićkały się temu programowi modele laptopa albo karty sieciowe. Na szczęście miałem obraz systemu, bo przywracanie coś mi szwankuje- chyba antywirus mi blokuje.

  • JJ pisze:

   U mnie też tak zaktualizowało kartę sieciową że nie miałem dostępu do internetu. Po za tym popsuły mi się stery od bluetooth. Na razie też czekam jak poprawią to 2 bo w 1.3 mi nic nie odwalało ale mniej sterów wyszukiwało

   • frasag pisze:

    Ja wyszukałem od nowa sterowniki do bluta na stronie DELL. Teraz wszystko mi gra jak trzeba. A ten programik pozwoliłem sobie odinstalować, bo to jego “zasługa”. Próbowałem do nich pisać z tego programu ale kilka razy to robiłem i nie wysyłało, więc bye, bye!

 2. karwan00 pisze:

  2.1.0.20 mały błąd który ma nieistotne znaczenie(jest to 2.1.2.20).Dziękuję za wstawkę i czekam na nowsze wersje.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.