Slimjet 24.0.3.0 portable

27 komentarzy

 1. os.y pisze:

  Adminie, proszę sprawdzić poprawność odsyłaczy do wersji : 32-64bit, 32XPiVisty, 64bit gdyż zawsze pobiera się plik sjt7z_x86 o identycznej wielkości nominalnej 42,9 MB)

  • zbymal pisze:

   Zmieniłem linki dla wersji XP i Vista. Spróbuj teraz (plik też będzie pod nazwą “sjt7z_x86.exe”).

 2. xantor210 pisze:

  Na oficjalnej stronie pobierania wersji archwialnych pozmieniali te wersje. Kiedyś x64 była tylko wersja 11.0.7.0 a w 11.0.8.0 nie było wersji x64 tylko x32. Przeglądarka działa inaczej niż kiedyś. Czy jest sposób jakoś znaleźć prawdziwą archiwalną wersję 11.0.7.0 x64 portable?

 3. HnauHnakrapunt pisze:

  Kilka interesujących funkcji (tryb nocny, nagrywanie ekranu, czyszczenie pamięci). Zamierzam w tym pogrzebać solidniej.

 4. Jan Obiektywny pisze:

  SlimJet Portaqble najlepiej aktualizować korzystając z auto aktualizacji. Otwieramy Menu, później Centrum Pomocy, a następnie Sprawdź aktualizacje. Program zapyta o restart, robimy to, po czym mamy nową wersję. 🙂

 5. zbymal pisze:

  Dodano wersję PAF – 32/64-bit do przeglądarki Slimjet.

 6. Garu pisze:

  Prośba o SlimJet 10 – to ostatni na XP. Wprawdzie prawidłowo się instaluje najnowsza wersja i pobiera portable, to w nich nie działa na XP sklep Chrome, ani sklep SlimJet – za chiny nie można dodawać rozszerzeń.

   • Garu pisze:

    Dziękuje. Jednak każdy powinien wybrać sobie sposób pobrania. A wystarczy pobieranie zwykłe przez przeglądarkę. Deposit files jest wolne, chyba, że się zapłaci za pobieranie. Zawsze sponsorowanym linkom mówię – nie!
    Tyle, to ja umiem znaleźć sam (SJ10), ale każdy powinien mieć info że do XP i dostęp do wcześniejszych wersji na x86 i x64, jeśli chodzi o Vistę.
    http://www.slimjet.com/release/archive/
    Na XP nie działa nawet slimjet://plugins w wersji SJ11, ani dodawanie rozszerzeń. Dramat.

    • margaret pisze:

     Nie wiem o jakim płatnym pobieraniu z DF piszesz. Zawsze możesz pobrać bezpłatnie, z tym, że prędkość będzie niższa, ale wystarczająca. Coś mi się wydaje, że mało doświadczony jesteś, ale to nie wada.
     Instrukcja:
     otwórz link -> wybierz przycisk “regularne pobieranie” -> zamknij pop-up najlepiej “x” (prawy górny róg) -> poczekaj aż zegar odliczy czas -> wprowadź kod captcha -> zatwierdź -> i wybierz przycisk “pobierz plik w trybie zwykłym przez przeglądarkę”.
     O to właśnie zabiegałeś, jeśli dobrze widzę Twój post…

     • margaret pisze:

      Gdybyś nadal nie dawał rady – napisz. Ściągnę plik i wrzucę Ci np. na ZippyShare. Bezpłatny.

      • margaret pisze:

       ściągam ::: prędkość przyzwoita – około 200 kb/s, przewidywany czas 8-9 minut. To chyba nie tragedia. Za chwilę plik będzie u mnie, mogę Ci podesłać na życzenie 🙂

       • Garu pisze:

        Mnie się darmowo ściąga w przeglądarce 1.5MB/s
        Nie dam się naciągnąć na pobieranie płatne esemesem. Nawet przy zaznaczeniu darmowego pobierania i tak wyskakuje monit o wpisaniu numeru telefonu.
        Podawanie sponsorowanych linków powinno być zakazane!
        Od lat korzystam z tej strony, ale nie ma po co. Umiem znaleźć nowości na portablefreware. Polubiłem tą stronę Zbymala, ale to koniec zaglądania Tutaj.
        Trolling!

        • margaret pisze:

         Człowieku! Daruj sobie! Na złość mamie odmrozisz sobie uszy!
         Jeśli nie umiesz ściągać z DF za darmo, bez podawania telefonu, ślamazarnie, to wina jest nikogo inna niż Twoja plus słabość Twojego łącza.
         Myślę: nagram filmik, opublikuję, by udowodnić. Tylko komu i po co?
         Chciałam pomóc. W zamian czytam jakieś obraźliwe teksty.
         Co ma admin ze mną? Dostęp do shoutboxa jest dla wszystkich taki sam, bez cenzury. Dlatego mogłeś napisać swoje trele morele, niczym nie podparte!
         Dobry uczynek musi być zawsze ukarany! 🙂

 7. Fan lotnictwa pisze:

  Poza Firefox i Chrome w innych przeglądarkach zawsze niestety coś nie działa

 8. frasag pisze:

  Jest problem: pobrałem, poustawiałem- działa OK. Ale wczoraj to było na dysku ponad 300 MB, a dzisiaj już ponad 730 MB. To “odrobinkę” za dużo.
  Na razie testuję, ale jestem zawiedziony jej “ciężarem”.

  • frasag pisze:

   Troszkę się odchudziła po czyszczeniu, ale i tak jest bardziej “otyła” niż Chrome.

   • 4dummies pisze:

    @frasag
    slimjet zajmuje zaledwie 150 MB. to folder User Data (wyłącznie przez Ciebie utworzony: rozszerzenia, foldery, zakładki, itd.) stanowi resztę “wagi”. ile dołożysz, o tyle zwiększysz jego wagę.
    ja mam 2 wersje specjalnie utworzone do 2 różnych rzeczy i ww. folder zajmuje 653 MB i relatywnie 1.18 GB, ale przeglądarka śmiga, bo na systemie 64-bit korzystam z 32-bitowej wersji slimjeta.

    • frasag pisze:

     No masz rację- ustawiłem tak żeby sama się czyściła po zamknięciu- oprócz ciasteczek, bo szkoda haseł. Powoli przybywało wagi. Ale ostatecznie po tygodniu skasowałem. Może kiedyś pobiorę wersję instalacyjną.

 9. Garu pisze:

  Slimjet dobrze spolszczony. Można mu ustawić czyszczenie historii i plików tymczasowych (pamięć podręczną), a pozostawić cookies (site plugins – czyli ustawienia witryn). Wtedy staje się lekką alternatywą dla słabszego komputera.
  Jak nie lubię Chrome i Chromium, to Slimjet przypadł mi do gustu. Niezły. Twórcy dobrze kombinują. Do SlimBrowser jakoś nie dają polskiego sprawdzania pisowni, a w Slimjet – proszę – domyślnie polski, idealnie działa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.