EDIT.org 2024 online

EDIT.org

EDIT.org to narzędzie online używane przez tysiące firm, które pozwala tworzyć projekty, wyglądające tak, jakbyś miał w swoim zespole grafika. Projekty, których potrzebuje Twoja firma gotowe do edycji za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Za pomocą EDIT.org możesz tworzyć i pobierać projekty w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to laptop, komputer biurowy, tablet czy smartfon.
W serwisie będziesz miał dostęp do wielu różnych bezpłatnych, niechronionych prawem autorskim obrazów, które możesz łatwo uwzględnić w swoich projektach. Wybrano najlepsze witryny ze zdjęciami, które nie są chronione prawami autorskimi. Podobno to jedyny edytor na świecie, który oferuje wszystkie swoje obrazy za darmo.

Edytor udostępnia ponad 20.000 różnych szablonów do tworzenia najlepszych plakatów, banerów, postów w mediach społecznościowych i różnego rodzaju reklam, bardzo łatwy w użyciu i całkowicie konfigurowalny.

EDIT.org podzielono na następujące kategorie:

Ulotki ; Wizytówki ; Banery ; Miniatury na YouTube ; Sztuka na kanale YouTube ; Posty na Facebooku ; Logo; Faktury ; Media społecznościowe ; Posty i relacje na Instagramie ; Okładki ; CV ; Posty i nagłówki na Titterze ; Zdjęcia w tle ; Tapety na telefon ; Strony tytułowe ; Losy na loterię ; Posty na Linkedin ; Okładki albumów i książek ; Dyplomy ; Cyfrowe szablony telewizyjne ; Okładki podcastów ; Nagłówki firmowe ; Infografika ; Planery codzienne, tygodniowe i miesięczne ; Bilety na wydarzenia ; Plakaty ; Banery Twitcha ; Budżety ; Etykiety ; Karty identyfikacyjne ; Ankiety ; Tapety organizatora pulpitu ; Wirtualne tła wideo ; Zakładki ; Karty kontrolne ; Scenorysy ; Plakaty filmowe ; Protokoły spotkań ; Podpisy i nagłówki e-mail ; Raporty.

Wszystkie projekty na EDIT.org można pobrać w najpopularniejszych typach plików, aby ułatwić drukowanie Tobie lub Twojej firmie:
  • JPG: optymalny do opublikowania projektu w mediach społecznościowych.
  • PNG: dla obrazów z przezroczystym tłem. Przydatne do ostatnio wstawiania w arkuszu Worda.
  • PDF: do wydrukowania lub wysłania e-mailem.

Można utworzyć folder, aby sklasyfikować projekty. Przejdź do Moje projekty na pasku bocznym Edytora → Utwórz folder → Nazwij go. Ta funkcja jest dostępna tylko dla abonentów PREMIUM.

Wersja Premium oferuje:
-Zapis 1000 projektów i obrazów (5 GB)
-Dostęp do 100 000 szablonów Premium
-Nieograniczone foldery do organizowania projektów
-Setki profesjonalnych czcionek
-Pliki do pobrania w wysokiej jakości
-Zmieniaj rozmiar projektów i usuwaj tła z obrazów.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Catalan, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Spanish.

You may also like...