Degoo 2024 online

Degoo

Degoo oferuje konsumentom usługę przechowywania w chmurze. 20 GB bezpłatnej, bezpiecznej pamięci, całkowicie prywatna i bezpieczna, tylko Ty masz dostęp do swojego konta. Degoo zostało założone w Szwecji w 2012 roku i zostało zbudowane przy użyciu szwedzkiej inżynierii i przedsiębiorczości z globalnym zespołem.

Wybierz, co chcesz zapisać w kopii zapasowej, na przykład zdjęcia lub dokumenty, a one zostaną zachowane bezpiecznie w pamięci dysku, w chmurze online. Degoo umożliwia Ci zabranie swoich zdjęć, filmów i dokumentów wszędzie. Twój kanał Degoo pozwala pamiętać o swoich bliskich, rodzinie, przyjaciołach, wycieczkach samochodowych, wszystkich tych cennych chwilach, które w przeciwnym razie mogłyby zostać zapomniane.
Włącz automatyczne przesyłanie folderów ze zdjęciami, aby Twoje najnowsze przygody były zawsze bezpiecznie przechowywane.

Funkcje Degoo:
  • Bezpieczeństwo: szyfrujemy wszystkie Twoje rzeczy za pomocą szyfrowania klasy wojskowej przed przesłaniem ich na dysk w chmurze. Tajna funkcja szyfruje Twoje pliki za pomocą hasła znanego tylko Tobie, które nie jest przechowywane w Degoo, zakodowane w częściach i rozesłane do centrów danych w różnych krajach.
  • Wiarygodne przechowywanie: przechowujemy potrójne kopie każdego pliku, aby zapewnić, że będą zawsze bezpieczne, kiedy będziesz ich potrzebować.
  • Degoo to sejf dla Twoich plików: wystarczy upuścić je w naszym wyjątkowo bezpiecznym dysku w chmurze, a będziesz mieć do nich zawsze dostęp.
  • Automatyczne: wykrywamy, kiedy robisz nowe zdjęcie lub dodajesz pliki, aby miec pewność, że Twoja kopia zapasowa jest zawsze aktualna. Już nigdy nie będziesz musiał(-a) pamiętać, żeby ją zapisać.
  • Zawsze online: umożliwia Ci odzyskanie lików z dysku w chmurze na każdym komputerze na świecie, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy przejść do „Moich plików”, aby zobaczyć wszystkie swoje pliki.
  • Oszczędzaj dane mobilne i baterię: przesyłaj tylko przez Wi-Fi lub gdy ładowanie pomaga zachować mobilną transmisję danych i żywotność baterii.

Konto darmowe zapewnia:
-3 urządzenia (możesz zainstalować Degoo na wszystkich swoich urządzeniach oraz wyświetlać i pobierać pliki, ale tylko określona liczba urządzeń może przesyłać pliki do Twojego Degoo Cloud Storage).
-Dostęp do aplikacji internetowej (uzyskaj dostęp do swoich plików i zarządzaj nimi w naszej aplikacji internetowej – https://app.degoo.com)
-250 MB za poleconego znajomego
-100% szyfrowana komunikacja za pomocą AES-256
-Uzyskaj dostęp do konta raz na 90 dni, aby zachować przesłane pliki
-Podstawowa replikacja pamięci (wiele kopii każdego pliku jest przechowywanych w jednym centrum danych).

Do korzystania na komputerze stacjonarnym wymagana jest subskrypcja Premium.

Jeśli potrzebujesz więcej, niż 20 GB, możesz wykupić rozszerzoną wersję konta (Pro – 500 GB ; Ultimate – 5000 GB).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami / reklamy (freemium / adware)

Degoo Photo Editor – darmowy edytor zdjęć z ponad 35 wspaniałymi filtrami, które pomogą Ci tworzyć naprawdę wspaniałe zdjęcia. Niesamowite nakładki do tworzenia oszałamiających efektów wizualnych, edytor tekstu, umożliwiający dodawanie tekstu do wszystkich zdjęć, zabawne naklejki do robienia tych zabawnych zdjęć, które zapewnią dodatkowe polubienia w mediach społecznościowych, silnik pędzla, który pozwala malować wszystko, co chcesz na swoich zdjęciach.

Languages: Bulgarian, Croatian, Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Malay, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese + 8.

You may also like...