fdmPortable 6.22 Rev 2

fdmPortable

fdmPortable to przenośny instalator typu open source dla Free Download Manager, wszechstronnego menedżera pobierania z obsługą optymalizacji przepustowości, wstrzymywania i wznawiania, plików torrent, pobierania plików wideo w formacie flash i wielu innych. Jest spakowany w formacie PortableApps.com, dzięki czemu można go łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com. Free Download Manager to darmowe oprogramowanie do użytku osobistego i biznesowego.

fdmPortable to przenośny Free Download Manager

Free Download Manager dla systemów Windows, macOS, Android i Linux umożliwia dostosowanie wykorzystania ruchu, organizowanie pobierania, kontrolowanie priorytetów plików dla torrentów, wydajne pobieranie dużych plików i wznawianie przerwanych pobrań. FDM może zwiększyć liczbę pobrań nawet 10-krotnie, przetwarzać pliki multimedialne w różnych popularnych formatach, przeciągać i upuszczać adresy URL bezpośrednio z przeglądarki internetowej, a także jednocześnie pobierać wiele plików!
Jest kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge i Internet Explorer.

Funkcje Free Download Manager / fdmPortable:

-Szybkie, bezpieczne i wydajne pobieranie.
-Pobieranie wideo z popularnych stron internetowych.
-Może pobierać pliki z kilku serwerów lustrzanych jednocześnie.
-Umożliwia pobranie tylko niezbędnej części pliku ZIP.
-Pobiera pliki za pomocą protokołu BitTorrent.
-Wsparcie proxy.
-Obsługa HTTP/HTTPS/FTP.
-Przyjazny dla użytkownika interfejs o nowoczesnym wyglądzie.
-Możesz pobrać dodatki, które pobierają pliki/wideo z dowolnych stron internetowych.
-Przegląda pliki audio/wideo przed zakończeniem pobierania i konwertuje format pliku po pobraniu.
-Dzieli pliki na kilka sekcji i pobiera je jednocześnie, umożliwiając korzystanie z dowolnego rodzaju połączenia z maksymalną dostępną szybkością.
-Jeśli proces pobierania zostanie przerwany, nie musisz zaczynać od nowa. Może wznowić przerwane pobieranie od miejsca, w którym zostało przerwane, oszczędzając czas, nerwy i pieniądze.
-Site Explorer umożliwia przeglądanie struktury folderów witryny internetowej i łatwe pobieranie niezbędnych plików lub folderów.
-Za pomocą HTML Spider możesz pobierać całe strony internetowe, a nawet całe witryny internetowe. Narzędzie można dostosować do pobierania plików tylko z określonymi rozszerzeniami.
-Bezpośrednio w oknie programu możesz przeczytać, co inni członkowie społeczności mówią na temat pliku, który zamierzasz pobrać, a także wyrazić swoją opinię na temat pobranego pliku. W ten sposób użytkownicy FDM są zawsze ostrzegani przed bezużytecznymi lub złośliwymi plikami.
-Nowe pliki do pobrania na zdalnym komputerze PC/Mac za pomocą urządzenia z systemem Android. Obydwa wymagają zainstalowanego FDM.
-Możesz łatwo porządkować pobrane pliki według ich typu, umieszczając je w predefiniowanych folderach. Inteligentny harmonogram umożliwia rozpoczynanie i wstrzymywanie pobierania plików, a także wykonywanie innych czynności (uruchamianie innych aplikacji, nawiązywanie lub rozłączanie połączenia itp.) o ustalonej godzinie.
-Istnieje kilka trybów wykorzystania ruchu. Możesz dostosować wykorzystanie ruchu podczas przeglądania Internetu i jednoczesnego pobierania plików.

fdmPortable jest w instalatorze PortableApps.com, dzięki czemu automatycznie wykryje istniejącą instalację PortableApps.com po podłączeniu dysku. Obsługuje aktualizacje poprzez instalację bezpośrednio na istniejącej kopii, zachowując wszystkie ustawienia. fdmPortable jest w formacie PortableApps.com, więc automatycznie współpracuje z platformą PortableApps.com, w tym z menu i narzędziem do tworzenia kopii zapasowych.

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, English, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...