PortableApps.com Platform  przeznaczona jest do instalacji na pamięciach przenośnych (np. pendrive, iPody, dyski zewnętrzne, płyty CD/DVD), jako menadżer do uruchamiania programów portable z poziomu menu. Dzięki temu możemy używać ulubione programy na dowolnym komputerze i w dowolnym miejscu, uruchamiając je bez potrzeby praw administratora. Przy tym, używane programy nie zostawią żadnych śladów w komputerze.

Oprócz Platform Only mamy możliwość pobrać Suite Standard (oferuje m.in takie programy jak Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Pigin, KeePass, PNotes czy AbiWord). Natomiast wersja Suite Standard jest rozszerzona o pakiet biurowy OpenOffice.org.
Oferuje nam własne utworzenie zbioru programów, które chcemy posiadać.

Info
Lista programów dostępnych jest na oficjalnej stronie projektu: http://portableapps.com/, jak również w oknie dialogowym programu, które wyświetlane jest po uruchomieniu programu. Na stronie Portable.info.pl programy na tę platformę znajdują się w kategorii PAF.

PortableApps.com Platform ma możliwość stworzyć kopię zapasową programów portable zamieszczonych np. na USB.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz (4 MB / 10 MB) /32 i 64-bit/ v. 15.0

Pobierz (5 MB / 12 MB) /32 i 64-bit/ v. 16 Beta 1

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Afrikaans, Albanian, Arabic, Basque, Belarussian, Bulgarian, Catalan,  Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Luxemburgish, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Spanish (International), Sundanese, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/PortableApps.com_icon_256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/PortableApps.com_icon_256-150x150.pngzbymalPAFSystemowe64-bit,Launcher,Narzędzia,PAF,PortableApps.com Platform,Systemowe
PortableApps.com Platform  przeznaczona jest do instalacji na pamięciach przenośnych (np. pendrive, iPody, dyski zewnętrzne, płyty CD/DVD), jako menadżer do uruchamiania programów portable z poziomu menu. Dzięki temu możemy używać ulubione programy na dowolnym komputerze i w dowolnym miejscu, uruchamiając je bez potrzeby praw administratora. Przy tym, używane programy nie...