PortableApps.com Platform 16.0.3

12 komentarzy

 1. chemicznyrobot pisze:

  a szkoda że powoli zapomina się o solidnej konkurencji:
  https://www.liberkey.com/en.html

 2. qwerty pisze:

  Klik prawym klawiszem myszy na ikonie jakiegokolwiek programu i wybór z menu opcji KATEGORIA. Można również twożyć własne kategorie. Opcja taka jest wtym samym menu na samym dole okna, KATEGORIA -> DODAJ NOWĄ KATEGORIĘ.

 3. Dusiolek pisze:

  Kiedyś dawno zawędrowałem na stronę projektu, ucieszony pobrałem (na pewno dużo wcześniejszą wersję aplikacji) i …strasznie się zawiodłem. Autorzy nie przewidzieli bowiem możliwości podłączenia do swego menu programów, które już na pendrivie posiadałem. Zmieniło się coś? W tej wersji jest już możliwość podpięcia własnego, noszonego na piórku, biura?…

  • mosmal pisze:

   Tak. Zmieniło się. Można dodawać foldery własnych, nie oferowanych przez PortableApps.com, programów w wersji portable, które będą następnie włączone do całego menu “PortableApps.com Platform”.
   Sposób jest prosty i krótki.
   Folder takiej własnej aplikacji portable należy obowiązkowo przekopiować/przenieść do podfolderu ‘PortableApps’ programu ‘PortableApps.com Platform’.
   Następnie z menu wybiera się opcję ‘Zarządzaj -> Odśwież ikony’ … i już masz w menu.
   Chyba oczywiste jest, że aktualizacje wersji tych własnych programów musisz robić sam. ‘PortableApps.com Platform’ robi aktualizacje wersji tylko tych programów, które sam oferuje.
   Pozdrawiam

   • Dusiolek pisze:

    Dzięki serdeczne. Zastosowałem się do wskazówki i teraz wszystko gra. Bardzo mi się podoba. Zwłaszcza to, że można sobie własne programy podpiąć do odpowiednich kategorii.

 4. Capoeira pisze:

  Bardzo fajna sprawa gdy zdarza nam się pracować na wielu różnych komputerach – wtedy cały niezbędny pakiet programów mamy zawsze z sobą. Każdemu kto chce zainstalować polecam instalację niestandardową i stworzenie własnego zestawu programów ‘szytego na miarę’ – pozwala to zaoszczędzić miejsce na pendrive, poza tym to my wiemy najlepiej jakie programy mogą nam się przydać.

 5. Przemo pisze:

  Bardzo dobre narzędzie – o wiele łatwiej zrobić pendrive z programami uruchamianymi bez potrzeby instalowania na komputerze.

 6. zbymal pisze:

  Nie wszystkie, ale w bazie programów portalu http://portableapps.com/ jest ponad 170 aplikacji do pobrania. Jest w czym wybierać.

 7. nadie pisze:

  Przydatne narzędzie – niestety nie obsługuje wszystkich aplikacji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.