HEIC File Converter 1.2.0 portable

HEIC File Converter

HEIC File Converter to darmowe oprogramowanie ułatwiające konwersję plików .heic do standardowego formatu JPG, PNG lub PDF.
Łatwy w użyciu. Konwertuj plik .heic na plik .jpg, .png i .pdf za pomocą zaledwie 3 kroków. Ma mały rozmiar, nie więcej niż 20 MB dla pliku .exe i mniej niż 10 MB dla pliku .dmg. Posiada potężny silnik konwersji. Udostępnia wysokiej jakości, niezawodny i szybki proces konwersji. Oferuje metodę przeciągania i upuszczania oraz obsługuje przetwarzanie wsadowe, co pozwala na konwersję wielu plików .heic jednocześnie. Aby przekonwertować jeden lub więcej plików .heic po prostu przeciągnij je do aplikacji, wybierz żądany format wyjściowy i kliknij przycisk, aby rozpocząć proces konwersji.

Przetwarzanie HEIC na JPG/PNG/PDF z zachowaniem wysokiej jakości – program jest tylko w języku angielskim, ale te trzy kroki pokazane poniżej nie wymagają raczej tłumaczenia go na inne języki:

High Efficiency Image File Format (HEIF), znany również jako High Efficiency Image Coding (HEIC), to format pliku dla pojedynczych zdjęć i sekwencji obrazów. Został on opracowany przez Moving Picture Experts Group (MPEG) i jest zdefiniowany w MPEG-H część 12 (ISO/IEC 23008-12). Grupa MPEG twierdzi, że na obrazie HEIF można zapisać dwa razy więcej informacji niż na obrazie JPEG o tym samym rozmiarze, co daje lepszą jakość obrazu. HEIF obsługuje również animację i jest w stanie przechowywać więcej informacji niż animowany GIF w niewielkim ułamku wielkości /więcej/.

Android P z obsługą formatu HEIF. To bardzo ważna nowość…

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Language: English.

You may also like...