Drive Letter Changer 1.4 portable

Drive Letter Changer

Drive Letter Changer jest to przenośne, darmowe narzędzie, które uprości proces przypisania konkretnej litery dysku w systemie komputera lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Można to zrobić za pomocą wbudowanego w system narzędzia Windows DiskManagement, ale może to być mylące dla początkujących użytkowników systemu.

Instalacja programu nie jest wymagana, wystarczy rozpakować archiwum ZIP do wybranego folderu i uruchomić program. Interfejs użytkownika jest uproszczony i zapewnia szybki dostęp do wszystkich głównych opcji. Zobaczymy wszystkie swoje dyski i literę aktualnie przypisaną do nich.

Aby zmienić literę dysku, albo klikamy w menu „Zadanie”, albo klikamy prawym przyciskiem myszy dysk z listy i korzystamy z wyświetlonego menu kontekstowego.

Drive Letter Changer może łatwo zamontować literę dysku do ścieżki folderu, po prostu trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy dysk i wybierać „montuj w pustym folderze NTFS”.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...