Drive Letter Changer jest to przenośne, darmowe narzędzie, które uprości proces przypisania konkretnej litery dysku w systemie komputera lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Można to zrobić za pomocą wbudowanego w system narzędzia Windows DiskManagement, ale może to być mylące dla początkujących użytkowników systemu.

Instalacja programu nie jest wymagana, wystarczy rozpakować archiwum ZIP do wybranego folderu i uruchomić program. Interfejs użytkownika jest uproszczony i zapewnia szybki dostęp do wszystkich głównych opcji. Zobaczymy wszystkie swoje dyski i literę aktualnie przypisaną do nich.

Aby zmienić literę dysku, albo klikamy w menu “Zadanie”, albo klikamy prawym przyciskiem myszy dysk z listy i korzystamy z wyświetlonego menu kontekstowego.

Drive Letter Changer może łatwo zamontować literę dysku do ścieżki folderu, po prostu trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy dysk i wybierać “montuj w pustym folderze NTFS”.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (384 KB / 432 KB)
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Russian, Spanish, Turkish, Vietnamese.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Drive_Letter_Changer_icon256.png?fit=240%2C240&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/Drive_Letter_Changer_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemowe64-bit,Drive Letter Changer,Drive Letter Changer portable,litery dysków,systemowy
Drive Letter Changer jest to przenośne, darmowe narzędzie, które uprości proces przypisania konkretnej litery dysku w systemie komputera lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Można to zrobić za pomocą wbudowanego w system narzędzia Windows DiskManagement, ale może to być mylące dla początkujących użytkowników systemu. Instalacja programu nie jest wymagana, wystarczy...