JPEGCrops, to aplikacja do bezstratnego przycinania zdjęć, zapisanych w formatach .jpeg i .jpg.

Obsługa JPEGCrops jest bardzo prosta: klikamy na “Plik”>”Dodaj obrazy /foldery/” i ustawiamy sobie wielkość jaka nas interesuje. Udogodnieniem jest też metoda przeciągnij i upuść (ang. drag and drop).

Kadrowane zdjęcie mamy cały czas na podglądzie z informacją o rozdzielczości w pikselach. Standardowe formaty to np. 9×13; 10×15; 13×18; dowolny; itd. Jest ponad 30 możliwości. Później zakład fotograficzny i mamy fotki do albumu.

Działa w systemach: Windows 98,Me,2000,XP
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (781 KB / 1,85 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages:  Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/01/JPEGCrops_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2009/01/JPEGCrops_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie i obróbka grafikiJPEG,JPEGCrops,JPEGCrops portable,JPG,Kadrowanie,Obróbka grafiki
JPEGCrops, to aplikacja do bezstratnego przycinania zdjęć, zapisanych w formatach .jpeg i .jpg. Obsługa JPEGCrops jest bardzo prosta: klikamy na 'Plik'>'Dodaj obrazy /foldery/' i ustawiamy sobie wielkość jaka nas interesuje. Udogodnieniem jest też metoda przeciągnij i upuść (ang. drag and drop). Kadrowane zdjęcie mamy cały czas na podglądzie z informacją o...