JUMP PAINT 4.2.0 portable

JUMP PAINT

JUMP PAINT, autorstwa firmy MediBang Inc., to bardzo dobry zestaw narzędzi do rysowania i manipulacji obiektami typu manga, z których można tworzyć fascynujące komiksy. Stwórz swoją debiutancką mangę za pomocą aplikacji JUMP PAINT. Będziesz mógł używać ponad 90 różnych pędzli i ponad 800 różnych rodzajów tonów dostępnych za darmo. Udostępnia różne pędzle i ołówki, narzędzia do kolorowania, gumki, narzędzie do wyboru kolorów i wiele innych.
Program zapewnia dostęp do kilku samouczków stworzonych przez bardziej doświadczonych projektantów mangi i pozwala nauczyć się nowych technik.

Manga to komiksy lub powieści graficzne pochodzące z Japonii. Większość mang jest zgodna ze stylem opracowanym w Japonii pod koniec XIX wieku, a forma ma długą prehistorię we wcześniejszej sztuce japońskiej. Termin manga jest używany w Japonii w odniesieniu do komiksów i karykatur. Poza Japonią słowo to jest zwykle używane w odniesieniu do komiksów pierwotnie opublikowanych w tym kraju.

Cechy programu JUMP PAINT:
  • Pokaźny zestaw narzędzi do rysowania i manipulacji obiektami
  • Lista pędzli (można wzbogacić o dodatkowe pobierane z chmury)
  • Miejsce pracy dobrze zorganizowane
  • Dostęp jednym kliknięciem do wszystkich narzędzi do rysowania
  • Obsługuje wiele warstw
  • Przekształcenia siatki
  • Wbudowane narzędzie przyciągania
  • Korekty kolorów i przezroczystości
  • Kolekcja filtrów graficznych
  • I inne…

Przed rozpoczęciem nowego projektu musisz zalogować się na swoje konto (wymaga logowania do usługi Medibang Cloud Service). E-mail weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail. Użytkownicy Hotmaila mogą nie otrzymywać wiadomości e-mail z potwierdzeniem. W zależności od ustawień poczty wiadomość weryfikacyjna może utknąć w folderze spamu.

Obsługiwane formaty plików: .mdp (natywny format plików MediBang Paint), .png, .jpg, .bmp, .gif, .psd, .tif, .webp.
Formaty plików wyjściowych: .mdp (natywny format plików MediBang Paint), .png, .jpg, .bmp, .psd, .tif, .webp.

jump paint

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
RAM (pamięć): 4 GB RAM (zalecane 8 GB)
Aby korzystać z funkcji chmury (zapisz w chmurze, materiały w chmurze, tekst w chmurze itp.) potrzebne jest połączenie internetowe.
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, Finnish, French, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Ukrainian.

You may also like...