FileActivityWatch jest narzędziem dla systemu Windows wyświetlającym informacje o każdej operacji odczytu/zapisu/usuwania plików w systemie. Dla każdego pliku FileActivityWatch wyświetla liczbę bajtów do odczytu / zapisu, liczbę operacji odczytu/zapisu/usuwania, pierwszy i ostatni znacznik czasu do zapisu/odczytu oraz nazwę/identyfikator procesu odpowiedzialnego za operacje na plikach.

To narzędzie działa w dowolnej wersji systemu Windows, począwszy od systemu Windows Vista dp Windows 10. Obsługiwane są zarówno systemy 32-bitowe, jak i 64-bitowe. Aby korzystać z tego narzędzia, wymagane jest “Uruchom jako administrator”.

FileActivityWatch nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu uruchom plik wykonywalny – FileActivityWatch.exe
Natychmiast po uruchomieniu główne okno wyświetla wszystkie operacje odczytu/zapisu/usuwania wykonane przez aplikacje uruchomione w systemie. W menu Opcje można wybrać typ operacji do śledzenia: “Przechwytywanie odczytanych zdarzeń”, “Przechwytywanie zapisów zdarzeń” i “Przechwyć usuwanie zdarzeń”. Możesz również wyłączyć śledzenie wszystkich zdarzeń, odznaczając opcję “Capture Events” (F2). W dowolnym momencie możesz nacisnąć Ctrl+X (Wyczyść listę), aby wyczyścić wszystkie pozycje zgromadzone w głównym oknie programu.

Gdy włączona jest opcja “Oznacz pliki przy aktywnym odczytaniu/zapisie”, każda pozycja z operacją odczytu/zapisu/usuwania w ciągu ostatnich kilku sekund jest oznaczona w następujący sposób:
-zielony – operacja odczytu
-żółty – operacja zapisu
-czerwony – odczyt + zapis operacji
-niebieski – operacja usuwania

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip 64-bit/ (76 KB / 156 KB) Pobierz /.zip 32-bit/ Spolszczenie /Polish lang/ Other languages
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/FileActivityWatch_icon_NirSoft.jpg?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/08/FileActivityWatch_icon_NirSoft.jpg?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemoweFileActivityWatch,FileActivityWatch portable,operacje odczytu,operacje usuwania,operacje zapisu,systemowy
FileActivityWatch jest narzędziem dla systemu Windows wyświetlającym informacje o każdej operacji odczytu/zapisu/usuwania plików w systemie. Dla każdego pliku FileActivityWatch wyświetla liczbę bajtów do odczytu / zapisu, liczbę operacji odczytu/zapisu/usuwania, pierwszy i ostatni znacznik czasu do zapisu/odczytu oraz nazwę/identyfikator procesu odpowiedzialnego za operacje na plikach. To narzędzie działa w dowolnej wersji...