KMPlayer 2019.06.13.02 / 4.2.2.28 portable

15 komentarzy

 1. bob pisze:

  Niektóre linki w tym portalu są nieaktywne. Dotyczy to roznych aplilkacji

 2. darek pisze:

  Podziekował 🙂

 3. marian_xx pisze:

  to już straszny kombajn… i do tego reklamy

 4. Dusiolek pisze:

  Czy tylko mi się t nowa wersja, za nic, nie chce pobrać?…

 5. tedi13 pisze:

  Witam!
  Wyszło na Twoje. Sprawa wygląda tak. Rozpakowałem KMP i skopiowałem. Miałem dwa programy portable KMP i KMP(1). Otworzyłem KMP nic nie robiłem, zamknąłem.
  Następnie otworzyłem KMP(1), „wszedłem” w ustawienia i kliknąłem „Otwórz folder skórek”. Otworzył się Eksplorer z folderem programu w Program Files(x86). Tylko że Eksplorer wirtualny na co nie zwróciłem uwagi (usunęcie pliku z wirtualnego okna psuło program). Skopiowałem wcześniej ściągnięte “skórki” do odpowiedniego folderu. Zamknąłem okno tego Eksplorera. W ustawieniach dodane “skórki” się ukazały. W folderze KMP(1)portable ukazał się podfolder ze “skórkami”(różnica między KMP a KMP(1)). I to by było na tyle.
  Pozdrawiam tedi13

 6. tedi13 pisze:

  Witam!
  Podejrzewam gdzie zrobiłem błąd. W otwartym programie “wszedłem” w ustawienia i kliknąłem “Otwórz folder skórek…”. To chwilę trwało i otworzył tam gdzie opisałem i później już nie chciał bez tego działać. Wyszło na to że mój błąd. Jak będę miał czas to jeszcze poeksperymentuje.
  Przepraszam i pozdrawiam tedi13

 7. zbymal pisze:

  Pobrałem, uruchomiłem. Jest to wersja portable. Nic nie instaluje w folderze Program Files.
  Może pobrałeś przez pomyłkę wersję instalacyjną, a nie portable ?

 8. tedi13 pisze:

  Witam!
  Niestety “KMPlayer 3.7.0.109 portable” coś się za bardzo nie udał. Co to jest za portable który tworzy kompletne foldery programu w Program Files(x86) łącznie z plikiem deinstalacji. Oczywiście oprócz tego co tworzy na pendrivie. Po usunięciu folderów z Program Files(x86) nie działa. Niestety nie mam pod ręką drugiego kompa żebym mógł wypróbować. Chyba że robię coś nie tak….
  Pozdrawiam tedi13

 9. Łukasz pisze:

  Dobry program, a co ważne bez masy reklam. Polecam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.