dopamine_icon256Dopamine to odtwarzacz audio, który umożliwi nam słuchanie muzyki i znajdowanie albumów, wykonawców lub utwór na komputerze.
Może odtwarzać następujące formaty: WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC, WMA i m4a/AAC.
Aplikacja jest wyposażona w atrakcyjny interfejs, który wyświetla listę utworów, albumów, gatunków, wykonawców i list odtwarzania w kolejności alfabetycznej. Sortuje je według metadanych, co może przydać się, gdy szukamy konkretnego wykonawcy lub utworu.
Można zminimalizować interfejs Dopamine, dzięki czemu można przeglądać tylko utwór, który jest aktualnie odtwarzany.
Aplikacja może korzystać z kilku opcji edycyjnych, które pozwalają na wyrównanie dźwięku, wyświetlanie analizatora widma (Spectrum Analyzer), ocenianie utworów gwiazdkami, start wraz z uruchomieniem systemu, wyświetlanie powiadomienia o odtwarzanym utworze czy obsługę skrótów klawiaturowych.

Uwaga
Aby program pracował poprawnie system musi zawierać pakiet .NET Framework v. 4.6.1 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware/LGPLv2)
Pobierz (41 MB / 81 MB) Pobierz /.paf.zip FoxxApp/
Wersja instalacyjna: pobierz /.msi/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Swedish, Turkish, Ukrainian.

dopamine_1 dopamine_2 dopamine_3 dopamine_4 dopamine_5 dopamine_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Dopamine_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Dopamine_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoPAFDopamine,Dopamine portable,FLAC,m4a/AAC,MP3,Odtwarzacze,odtwarzacze audio,Ogg Vorbis,WAV,WMA
Dopamine to odtwarzacz audio, który umożliwi nam słuchanie muzyki i znajdowanie albumów, wykonawców lub utwór na komputerze. Może odtwarzać następujące formaty: WAV, MP3, Ogg Vorbis, FLAC, WMA i m4a/AAC. Aplikacja jest wyposażona w atrakcyjny interfejs, który wyświetla listę utworów, albumów, gatunków, wykonawców i list odtwarzania w kolejności alfabetycznej. Sortuje je według...