Listary jest to program pozwalającym na rozszerzenie wbudowanej w system Windows funkcji wyszukiwania plików w komputerze. Możemy wybrać pozycję z listy wpisując treść. Program posiada funkcję autouzupałnienia, co powoduje podpowiedź podczas pisania tekstu. Działając w tle pozwala na rozpoczęcie pisania w każdej chwili, a kiedy to zrobimy, pole wyszukiwania pojawi się w rogu ekranu. Listary pozwala korzystać z komend, dialogowego okna wyszukiwania, skrótów klawiaturowych oraz znaków filtrujących ( “*” czy “?”).

Ciekawą funkcją programu Listary jest możliwość integracji z programem Total Commander.

Info
Program Listary umiejscawia się w zasobniku systemowym. Aby go spolszczyć klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonę programu i Options > General > Language > Polish.
Działa w systemach: Windows XP SP2,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware), bez zastosowań komercyjnych

Pobierz /.zip/ (4,5 MB / 20 MB) Pobierz /.paf / – v. 3.51
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (traditional), Dutch, English, Filipino, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Serbian (Cyrillic), Slovak, Spanish, Swedish, Turkisch, Ukrainian.

Listary_1Listary_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/Listary_icon256.jpghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/Listary_icon256-150x150.jpgzbymalPAFSystemowe64-bit,Listary,Listary portable,Pliki,Systemowe,Wyszukiwanie plików
Listary jest to program pozwalającym na rozszerzenie wbudowanej w system Windows funkcji wyszukiwania plików w komputerze. Możemy wybrać pozycję z listy wpisując treść. Program posiada funkcję autouzupałnienia, co powoduje podpowiedź podczas pisania tekstu. Działając w tle pozwala na rozpoczęcie pisania w każdej chwili, a kiedy to zrobimy, pole wyszukiwania...